[quote name='*kleo*']Fajno, chyba że nie dojdzie, bo u nas też zaczęło sypać, a na Warmii i Mazurach śniegu lubi być dużo, to nie wiem czy listonosz się przedrze przez zaspy...[/QUOTE]
Daria renifera załatwi dla listonosza i sanie Mikołajowi zabierze :eviltong: