Jump to content
Dogomania

judita

Members
  • Posts

    86
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by judita

  1. Isadora zmień link filmu na ten: [url]http://bajkab.wrzuta.pl/film/7n33VHSnmDY/koszmar_ze_strzemieszyc[/url] tamten już nie działa ps aukcja super..znow wyłam
  2. [quote name='BajkaB'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/230/fb415424f2e324fdmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko toż to kropka w kropke moja Lunka.. tyle że moja waży ponad 30 kg a nie 12 :placz: Nie chce mi się nawet myśleć co przeżywała psinka.. Zachowania tej "kobiety" o ile można ją tak nazwać <gdyż kobiety szczególnie matki utazsamiane są z oazami spokoju, miłosci, dobroci i t d> nie da się racjonalnie skomentować.. ale tak się zastanawiam czy kara, nawet najwyższa jaką może otrzymać w tej sytuacji zdoła ją czegoś nauczyć? mysle że nie. skoro matka 3-latka(!! ) potrafiła do tego stanu PERFIDNIE doprowadzić psią mame to już coś z główką widać nie halo u niej. mysle że na bank specjalista wysokiej klasy tu potrzebny. albo najlepiej kaftanik i do domu bez klamek bo jak czytam o jej histerii gdy zabierali umierającego psa to mi się nóż w kieszeni otwiera..
  3. [quote name='Ulka18']Coraz czesciej 'ludzie' wykluczaja mozliwosc wspolistnienia dzieci i zwierzat, jakby to byly dwa inne swiaty :no-no-no: Wychowuja kolejnych egoistow, ktorzy pozbeda sie wszystkiego, co stanie im na drodze lub nie bedzie pasowac. Czy nie ma juz domow, w ktorych szczesliwe dzieci bawia sie ze zwierzakami pod okiem odpowiedzialnych rodzicow? Dobrze, ze dzisiaj Gucio opusci ten przybytek, mam nadzieje, ze zaden pies ani kot tam nie zamieszka.[/QUOTE] Ja mam synka w wieku córeczki tej Pani i pół roku temu wzieliśmy ze schroniska psiaka i to nie malutkiego ratlerka tylko wilczka więc było większe prawdopodobieństwo że może coś "wyskoczyć" nieprzewidzianego. Wzięlismy go nie ze wzgledu na nas -rodziców, nie ze wzgledu nawet na psa <choć konkretnie TEGO wzieliśmy dla jego smutnych oczek> ale zdecydowaliśmy sie na adopcje psa własnie dlatego, żeby nasze dziecko uczyło sie od małego "czym" są zwierzęta, jak należy z nimi postępować, że nie wolno robić żadnej krzywdy psiakowi, że przytulić sie do futerka to super uczucie. też były sytuacje , gdzie pies warknął na dziecko, bo początkowo był bardzo zestresowany i lękliwy ale wiedziałam, że można nad tym pracować! w zyciu nie oddałabym psa bo "być może" pogryzie dziecko!!! Ta kobieta jest skrajnie nie odpowiedzialna... dziecko też odda jak będzie nieposłuszne?? Bardzo mi żal Gucia , mozna się tylko domyślać co to małe psisko przeżywa..:(
  4. rozsyłam info o pralince gdzie sie da na nk na innych moich forach i na razie cisza :placz: taka śliczna, kochana a nikt jej nie chce :(:( a w ogóle jak się zachowuje? dopytaj się Ponko prosze o jej stosunek do innych zwierząt, dzieci i t d łatwiej mi będzie ją "reklamować" bo na razie na wszelkie pytania musze odpowiadac ze to szczeniak wiec mozna wyszkolic.. jest juz zaszczepiona? utrzymuje czystosc w domu?
  5. Oby mu się wiodło w nowym domku :loveu::loveu::loveu:
  6. ponka ja mogę wstawić zaraz ci na PW podam mój nr. jest już bazarek dla Pralinki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/odziez-perfumy-bazarek-dla-sponiewieranego-szarika-malutkiej-pralinki-do-02-10-a-147345/#post13032489"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/odziez-perfumy-bazarek-dla-sponiewieranego-szarika-malutkiej-pralinki-do-02-10-a-147345/#post13032489[/URL] :multi::multi::multi:
  7. Placuś ogłoszony tam gdzie pralinka linki: [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7295,Lw==.html]Placuś ma około roku, uratowałam go z tr / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/roczny+mix+karela+czeka+na+domek.html,147332]roczny mix karela czeka na domek[/url] [url=http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/roczny-mix-karela-czeka-na-domek_2169.html]Ogłoszenie nr 2169 - roczny mix karela czeka na domek! - ogłoszenia zwierzęta, psy, koty, tapety na pulpit - nasipupile.pl[/url] [url=http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/3372/roczny_mix_karela_czeka_na_domek.php]Oddam za darmo - roczny mix karela czeka na domek! | darmowe ogłoszenia na Darmobranie.pl[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id143667.html]roczny mix karela czeka na domek! / Psy > Pozostałe - Płock - Okolice[/url] [url=http://www.hodowcy.com.pl/roczny_mix_karela_czeka_na_domek_-5485.html]roczny mix karela czeka na domek![/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/5250/]roczny mix karela czeka na domek! : judita : Najnowsze ogłoszenia : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2223521_roczny_mix_karela_czeka_na_domek.html]roczny mix karela czeka na domek![/url] reszta jak u pralinki czeka na potwierdzenie.. co do "pana" wieśniaka szkoda słów.. :angryy: jedynie pocieszające jest to że chciało mu sie poszukać kogoś kto sie psiakiem zajmie i że nie zostawił ją w tym kanale [nie wnikam z jakich pobudek to robił ważne że jej tam nie zostawił] treść ogłoszeń niech na razie zostanie taka jaka jest może jakieś twarde serce skruszy... jutro poszukam innych miejsc gdzie można psiaczki ogłosić i powystawiam dalej ..musi sie dla nich domek znaleźć! poprostu MUSI :cool1:
  8. placusiowi już mam zrobione ale nie wiem jak z tym szarikiem bo czytałam na watku że wcale nie takie pewne że go państwo oddadzą wiec nie wiem czy ogłaszać??
  9. zdjatka na bazarek poleciały.. czy na tych wątkach jest jakiś tekst do ogłoszeń czy mam sama coś sklecic bo nie dojrzałam ..
  10. ok jutro porobie zdjęcia i podeśle ogloszeniami tez jutro sie zajmę nie ma problemu:) dzis juz nie dam rady bo jeszcze troche posiedze a w łózku między futrem a małżem miejsca nie znajde :lol:
  11. [QUOTE]Placek ma wątek od początku kwietnia , na początku kwietnia pryjechał do niej z kaszlem kenelowym i resztą "atrakcji zakaźnych. Placusiowi też by się przał taki pakiet ogłoszeń jak ma teraz Pralinka [/QUOTE] Podaj mi prosze linka do wątku Placusia to jutro mu tez zamieszcze ogłoszenia. Pralinka jest cudna i jej historia poruszy nie jednego ludzia wiec mysle ze znajdzie domek niebawem;) Jutro zrobie generalny porządek w szafach wiec pewnie znajdzie się coś na bazarek tylko komu podesłac żeby zrobił? Bo ja mam zbyt mały staż na Dogo wiec pewnie ode mnie Dogomaniacy baliby się cokolwiek kupować.
  12. Pralinka ma juz ogłoszenia: [url=http://www.adopcjapsa.pl/]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl]Ogłoszenia. AleOkazja.pl[/url] [url=http://www.nasipupile.pl]ogłoszenia zwierzęta, psy, koty, tapety na pulpit - nasipupile.pl[/url] [url=http://www.darmobranie.pl]Oddam za darmo - Strona główna | darmowe ogłoszenia na Darmobranie.pl[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.hodowcy.com.pl]Darmowe ogłoszenia zwierzęta - domowe hodowlane rasowe. Kupię sprzedam - psa kota. Baza hodowli zwierząt.[/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://ale.gratka.pl]Alegratka.pl - Ogłoszenia drobne. Kupię, sprzedam - ogłoszenia drobne w Internecie[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] :roll: ponizej linki do konkretnych ogłoszeń [url=http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Mala+suczka+Pralinka+do+adopcji.html,147115#ogloszenie]Mała suczka Pralinka do adopcji![/url] [url=http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/mlodziutka-pralinka-czeka-na-domek_2154.html]Ogłoszenie nr 2154 - Młodziutka Pralinka czeka na domek - ogłoszenia zwierzęta, psy, koty, tapety na pulpit - nasipupile.pl[/url] [url=http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/3361/mlodziutka_pralinka_czeka_na_domek.php]Oddam za darmo - mlodziutka Pralinka czeka na domek | darmowe ogłoszenia na Darmobranie.pl[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id143354.html]Młodziutka Pralinka czeka na domek / Psy > Pozostałe - Płock[/url] [url=http://www.hodowcy.com.pl/5469]Młodziutka Pralinka czeka na domek[/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7258,Lw==.html]Szczeniaczek, sunieczka w wieku ok.3 mie / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/5226/]Młodziutka Pralinka czeka na domek : judita : Oddam : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2219815_mlodziutka_pralinka_czeka_na_domek.html]Młodziutka Pralinka czeka na domek![/url] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=3606"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=3606[/URL] Będzie jeszcze tu: [url=http://www.zwierzeta.pilne.net/]Ogłoszenia Zwierzęta Psy koty płazy gady ptaki gryzonie konie[/url] [url=http://warszawa.gumtree.pl/]Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Warszawa[/url] ale ogłoszenia czekają na akceptacje admina;)
  13. Biedny piesio
×
×
  • Create New...