[quote name='iwa63']No to u was się już zaczęło,u nas na razie nic nie widać ,co się namęczę żeby coś dojrzeć,bo Toffiś ni jak nie da sobie zajrzeć do pyszczka :diabloti:a jak już mi się uda to na pół sekundy ale są wszystkie ząbki
Miedzy nimi jest różnica 3 tygodnie więc muszę bacznie obserwować :evil_lol:[/QUOTE]
no tak ;] ja sama nie sądziłam, że uda mi się dostrzec wymianę ząbków u Tofika, ale jakimś cudownym szczęściem znalazłam te 3 ząbki ;D szkoda tylko, że maluszek ma teraz problemy z jedzeniem ;/ ale namaczam mu karmę wodą i coś próbuje jeść ;]
a co do fotek to oczywiście zrobimy i damy na dogo :D
pozdrawiamy serdecznie ;] ;*