Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Apsik je Animode. Osobiście zamawiałam puszki dla niego.
  2. Wspaniały wynik z bazarku. Bardzo dziękujemy. :)
  3. Dobrze ze jest diagnoza wiec już bedzie lepiej.
  4. Zaglądam czy już są jakieś wieści.
  5. Oj niedobrze. Biedny Apsik. :(
  6. Man nadzieje ze Wrocławskie cioteczki pomogą znaleźć kogoś z tamtych okolic do wizyty PA.
  7. To swietnie. Niech mu bedzie na zdrowie. :)
  8. Zdaje sie ze Terra zmienila na Wroclaw a przedtem byl długo ogłaszany na Kraków i nie było odzewu.
  9. Murko, czy doszły puszki dla Apsika ?
×
×
  • Create New...