Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. W takim razie czekam na rozkazy.
  2. Zamowie dzisiaj worek karmy tak jak ostatnio to bedzie chyba za 2,3 dni. Murko, czy zamówić taka sama czy jakaś inna ?
  3. Walka z robalami trwa nadal :(
  4. Henius przeszedł długa drogę ale ma teraz najwspanialsza rodzine , jest kochany i to jest najważniejsze.. :)
  5. Dziękuje za piękne fotki i wieści. :)
  6. Odswiezylam ogłoszenia Apsika na OLX na miesiąc
  7. Murka pisała żeby zamówić Brita to tak zrobiłam. Mam nadzieje ze bedzie jej smakowała. :)
  8. Strasznie chudziutka sie jak wydobrzeje to bedzie z niej śliczna sunia. Pysio bardzo słodkie.
  9. Musi nadejsc. Apsik przystojny chłopak przecież. :)
  10. Zamówiłam 15 kg worek karmy Brita dla Dysi. Powinno być we wtorek.
  11. To tak zrobię. Adres twój mam.
  12. Murko,proszę napisz jaka karme kupic to ja zamówię i gdzie wyslac
  13. Odswiezylam ogloszenia Apsika na Olx.
  14. Ja jestem zbyt daleko aby o tym zadecydować ale jak bedzie jakiś piesek na Korusi miejsce to oczywiście sie dołożę.
  15. Zaglądam do Dysi. Cieszę sie ze jest poprawa.
  16. Bardzo przykro. :( Pocieszam sie ze na koniec życia miała swoich ludzi i wspaniały domek w Kasi.
  17. Jak to miło ze Dysia ma tyle fajnych cioteczek na wątku.
  18. Ja jestem trochę spóźniona z deklaracjami ale moja już w drodze.
×
×
  • Create New...