Melduję się z SPSu.
Teraz jestem spłukana, ale ostatnio dostałam torbę kolczyków (ok. 10 par, może więcej) i kilka naszyjników na zbyciu. Chętnie przekażę je na bazarek, podczepię się pod czyjś, bo gdzieś w temacie ktoś wspomniał o bazarku z biżu. Ewentualnie zorganizuję swój.
Trzymaj się Budrysku!