Jump to content
Dogomania

martusia0140

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. martusia0140

  Żusiowa Galeria :))

  Ojoj nikt nas nie odwiedza... :(( I co my teraz zrobimy...:placz:
 2. martusia0140

  Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?

  [quote name='agnieszkal2']sprbuj go namowic;)[/quote] Mój rekord leżenia z nim w łużku to 15 min. :shake:...:lol:
 3. martusia0140

  Benek i Hachi.

  Witam po raz pierwszy :) Benek jest przeeeecudowny :loveu::loveu::loveu: Mam do Ciebie takie jedno pytank. Na pierwszej stronie masz banerki. W jakim programie robisz?
 4. martusia0140

  Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.

  Witam pierwszy raz :) I napewno nie ostatni:cool3: Koda jest przepiękna :loveu::loveu::loveu:
 5. martusia0140

  Coś się popsuło...

  Russelka, postaram się zainwestować w ten twój, ale dopiero w następnym miesiącu :) i skorzystam napewno też z tej strony co mi linka do niej dałaś :cool3: co do zdjęć, to zastanawiam się nad fotoblogiem dla Żuka. :razz: A co do fotoblogów to byłam u was i Koda jest śliczna:loveu: PS. Przepraszam, że tak długo nie pisałam A jeszcze jedno. Mam do Ciebie pytanie Russelka. Ty rzeczy dla psa, akcesoria itd. zamawiasz może z jakiegoś sklepu internetowego? Jak tak, to jakiego?
 6. martusia0140

  Coś się popsuło...

  8/9 lat. :eviltong: Czemu myślałaś że 6? :p
 7. martusia0140

  Coś się popsuło...

  No ok postaram się z tymi spacerami.. :) Ale jest jeszcze ten problem z uciekaniem, bo moja babcia jest na wózku inwalidzkim i jak otwiera drzwi i mnie np. nie ma w domu, bo jestem w szkole a mama w pracy to sekunda i psa nie ma... Jak listonosz np. przychodzi. Dzięki za linki ;)
 8. martusia0140

  Coś się popsuło...

  Ile czasu z nim spędzam? No więc jak wracam ze szkoły i wieczorem sie z nim bawię. Komend go nauczyłam czterech. Siad, waruj, daj głos i poproś. Za każde wykonane polecenie dostaje kawałek wędliny jakiejś itp. jak nie zrobi to odwracam się i ide tobie w drugą stronę. Mieszkam w bloku i babcia go wypuszcza jak ja jestem w szkole.
 9. martusia0140

  Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!

  Przepraszam, że piszę nie do tematu, ale nie wiem gdzie... Jak robicie takie coś, że macie obrazek jakiś pod tekstem i jak się kliknie to wątek się inny otwiera ? Mógł by ktoś odpowiedzieć, lub przekierować mnie na wątek temu poświęcony ? naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć .. :(
 10. i to akurat teraz, gdy znalazł miejsce, na które czekał przez całe życie.. po prostu niesprawiedliwe... :shake:
 11. Jestem z Białegostoku. Chciała bym zaadoptować pieska. Mam już w domu jednego psa i kota, więc chciała bym szczemiaka. Czy są teraz w schronisku szczeniaczki ? I pomożecie szukać ?
×