[quote name='Klaudysiaczek']Moim telefonem? Zamiast psa będzie ruda plama i tyle :evil_lol:[/quote]
W sumie fakt... ja też mam takiego grata co to wgl nie powinien mieć aparatu bo jest tak gówniany...
[quote name='Klaudysiaczek']Nam też przydałaby się jakaś sesja, ale nie ma kto podładować aparatu; nie wiem gdzie mój brat podział ładowarkę :([/quote]
To może telefonem ?
[quote name='Klaudysiaczek']Haha! Wiedziałam, że znowu odpiszesz siemanko :D.
U nas nic ciekawego. Zaraz muszę polecieć na krótkie zakupy do pobliskiego zoologicznego xd.[/quote]
Tak jakoś lubie "siemanko" :p
A ja muszę lecieć na spacerek i zrobić zdjątka :eviltong:
[quote name='bianka19']Dziękuje , ale to robótka [B]LadyK [/B](dawniej Owczarkowej) , ona robi śliczne bannerki :loveu: I ty oczywiście też :loveu:[/quote]
Dziękuję :loveu:
[quote name='Pestka']A ja mam ściągnięty film tylko jeden - Zmerzch bo musiałam to miec :loveu:[/quote]
A ja mam na DVD Edycje Specjalną :eviltong:
Z fotkami z filmu i plakatem.
Jest super.
Kooocham ten film.
A ty? :loveu: