[quote name='Kashdog']Ooo, ja też będę na wystawie w Kielcach :cool3:
Tylko, że raczej w niedziele, a ty?[/quote]
No my też, przecież my to 9grupa nie xD :cool3:
[quote name='border_collie&westie']Super fotka już wpadam na bloga :)
A i czy jedziesz w tym roku do Rynu? :razz: Ja raczej tak[/quote]
My tylko do Kielc < 3
[quote name='tonacja']:D:D:D
Ale i tak zdjęcie udane...warte tych starań! :evil_lol:[/quote]
Więcej zdjęć z tej sesji mam tu: [url=http://picasaweb.google.pl/CaneSs96/Zdjecia1110200902#]Picasa Web Albums - capri_cavalier - Zdjęcia 11.10...[/url]
jak by ktoś chciał obejrzeć ;]
[quote name='iwcza']No to mi załatw transport -.-
albo nie, najlepiej to po mnie przyjedź ! :eviltong:[/quote]
Chętnie kochana ale (niestety) jedziemy all family :shake:
tj. mama, tata, ja i Buba ( mój brat 4lata. ) No i Capri :loveu:
Więc chyba byś się nie zmieściła xD:diabloti:
[quote name='tonacja']Trzej Muszkieterowie :loveu:
Jakim cudem tak grzecznie zapozowali? :eviltong:[/quote]
To było... dość proste xD Najpierw Capcio( Spaniel, najbardziej ruchliwy...chociaż nie zawsze ) Potem Ghandi ( siła spokoju ) no i wariat Jazz na końcu, szybkie ujęcie a potem wyczerpana bateria w moim aparacie xD
[quote name='Zuzka i shelciaki'][IMG]http://lh5.ggpht.com/_x16eEneDV3M/StNggP4ZjcI/AAAAAAAABWU/VGTDcX8zEvs/s640/PA110029.JPG[/IMG]
Fotka z wczorajszej wyprawy do lasu (by CaneSs)[/quote]
Hahah, też ją dałam :loveu:
[quote name='iwcza']Normalnie robimy jakieś 50-70 km (Tofik trochę więcej ;P) :evil_lol: zależy od pogody.
Zastanawiam się nad tymi Kielcami... Nie wiem czy będę miała jak dojechać :roll:[/quote]
Oj beziesz bedziesz, Pojedź błagam < 3
[quote name='iwcza'][URL]http://img260.imageshack.us/img260/5272/p1070613.jpg[/URL] aniołek z aureolką :loveu::loveu::loveu:[/quote]
No dokładnie, ale jaki śliczny aniołek :loveu:
Hello wszystkim!
Już mamy nowe zdjęcia, są pod linkiem:
[url=http://capri-cavalier.blog.onet.pl/News,2,ID371200266,DA2009-03-30,n]News - Cavalier Capri - Onet.pl Blog[/url]
(zdjęcia w najnowszym newsie xD -> masło maślane ale co tam)
[quote name='iwcza']Na razie fotek nie będzie :eviltong::eviltong::eviltong:
Wczoraj jednak wybraliśmy się na rowery :lol: Zrobiliśmy jakieś 20km w deszczu :lol:
Wybiera się może ktoś w niedzielę do Zabrza? :evil_lol:[/quote]
Jej! Bravo dla was, 20 km i to w deszczu :P
My robimy po jakieś 30, ale nie w deszczu xDD
A my do zabrza niestety nie :placz:
Ale do Kielc tak :P