Jump to content
Dogomania

danal1983

Members
  • Posts

    2022
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danal1983

  1. jestem, przeczytalam. obiektywnym okiem spojrzałam. chwała załozycielce wątku, że sie psem ZAINTERESOWAŁA, zalogowała sie na dogo pewnie własnie po to, by mu pomóc. i miała niesamowite szczęście, że tak szybko podjęliście działania, że nie idzie to jak krew z nosa dzieki Waszemu poświęceniu !!! czytalam szybko i pewnie niedoladnie. czy macie namierzony dt??
  2. [quote name='malibo57'] Słuchajcie, potrzebujemy pilnie pomocy w Rawie Mazowieckiej dla Bruno - znacie kogoś? Mój ostatni banerek.[/QUOTE] juz czytam niecierpliwie
  3. [quote name='malibo57']A jest szansa na jakis płatny DT? O hotel to nawet nie pytam, bo u Was chyba drozej, niz u nas. Słuchajcie, potrzebujemy pilnie pomocy w Rawie Mazowieckiej dla Bruno - znacie kogoś? Mój ostatni banerek.[/QUOTE] nie ma w naszym poblizu sprawdzonego hotelu. sa jakies w bielsku B ale nikt z nas nie sprawdzał. do jednego kiedys wyslalismy dwie sunki ale -hm warunki nie takie, jak bym chciala. no i nie w domu:( płatny tymczas wchodzi w gre, jesli uda sie zebrac odpowiednia kwote . wystarczy nawet na jeden miesiąc, pozniej od wielkiej biedy moze wrocic do schronu a moze uda sie znalezc w miedzyczasie domek stały....
  4. aż tyle deklaracji stałych brak? ja moge 10 tylko dać i trzeba się sprężać
  5. kiedy ktoś zechce Niedźwiedzia???
  6. ciarki mi przszly po ciele. cudownie. a moge wiedziec gdzie dokladnie pod krk? bo moze w moim kierunku gdzies???:) jejku zeby tez zechcieli czarnego.................
  7. [quote name='danka4u1']Dziękuję za zaproszenie na wątek.Piesek śliczny i niestety nie młody,a tu tyle chorób na jednego futrzaka.Postaram się wpłacić troszkę grosza na operację,bo to chyba teraz najważniejsze.Problem z domem tymczasowym....Staram się zainteresować ,kogo się da,ale skutki marne,a po operacji musi mieć domową opieę dziaduś.Co robić?[/QUOTE] wielkie, wielkie dzieki:) Moody jest przekochany i taki wesolutki mimo wszystko. widac, ze to taka "powsinoga", ten kapsel sie napatoczyl pewnie , kiedy szukał jedzonka. wziełąbym go do siebie, gdybym nie miała tymczasowicza Nero u siebie. teraz nie jestem w stanie wysłac jednego psa do schronu po to, by wziąc innego... dt potrzebny jest choc na miesiąc
  8. [quote name='ala']Ile brakuje pieniędzy na operację?[/QUOTE] koszt operacji -400 zł ( ulgowo). narazie mamy 50 zł od matahari81, malibo57 obiecala nas wesprzeć, beda tez, mam nadzieje, pieniążki z bazarku mojego i Nemko. operacja w przyszlym tygodniu na kredyt:)
  9. [quote name='malibo57']Prześlę Moody'emu 200zł na operację. Na konto, jak w 1-szym?[/QUOTE] ozłocę Cię:) tak, konto OTOZ Animlas, w poście na 1 str:)
  10. [quote name='lilk_a']wpłaciłam pieniądze z bazarku , jak dotrą bardzo proszę o inf na wątku bazarku ....mam jego banerek w podpisie :)[/QUOTE] jak tylko beda pieniqazki na koncie, dam znac
  11. [quote name='fona']zapisuje ...[/QUOTE] fona:) , dzieki Wam Cioteczki, wierzee , że sie uda
  12. [quote name='Emigrantka']Zaznaczam biedaka....i chociaz do podpisu swoje wrzuce, niech lazi ze mna po Dogo :( Danal, dzieki za za proszenie Moody - trzymaj sie....[/QUOTE] Emi, wielkie dzięki, moze ktos go wypatrzy:)
  13. [quote name='Daga & Maks']zaznaczam na razie[/QUOTE] dzieki za obecność:)
  14. [quote name='Nemko']Dana,moze pieniazki z naszego bazarku przeznaczyc nie tyle na "oswiecimskie psiaki", co dla Moodiego wlasnie. Nie bedzie tego duzo ale zawsze cos...[/QUOTE] to znaczy dokladnie to samo:) pieniazki z bazarku maja byc na potrzeby oświęcimskich psów, a teraz najwazniejszy jest moody i jego operacja
  15. Figluś trafiła niedawno z racji mrozów do boksu z dwoma małymi psiakami. nie dopuszczał ich do jedzenia i był zazdrosny o uwage człowieka. teraz biedak siedzi na zewnątrz:( zupełnie nie wiem, jak szukac domu stałego dla starutkiego psa:(pozostaje chyba czekac az przyjdzie do schronu ktos naszego pokroju... chociaz, swiatełko w tunelu sie pojawiło.wydaliśmy do adopcji ostatnio Atosa, [IMG]http://www.otozoswiecim.schronisko.net/images/adopcja/1/250/28121.jpg[/IMG] który wydawał nam sie nieadopcyjny ze wzgl na swoje zachowanie.adoptwał go starszy Pan, który sie uparł na niego (szukał przyjaciela po śmierci żony). miał juz dwa psy, które dożyły sędziwego wieku... zaimponował nam ,bo nie przestraszyl sie atoska i jego....wad(???) ogłaszałam go na słupach i tablicach :) trzeba uaktualnic plakaty, teraz trafia na nie Figiel i Nero -dwa trudne przypadki...
  16. operacja umowionajest na przyszly tydzien, Moodek nie może czekać, nie wiadomo jak dlugo ten kapsel mu zalega w żołądku...pomóżcie rozkręcić wątek, ja teraz musze isc do pracy, bezustannie myśle jak zdobyc kase i kogos kto sie Moodym zaopeikuje po operacji:( wpłynał przelew od Jolanta, Maciej A. - to chyba Marta, matahari, tak Martuś?>
  17. [URL]http://www.otozoswiecim.schronisko.net/aktualnosci-3023.html[/URL]
  18. jestem w podobnej sytuacji, nero jest z nami juz ponad miesiac chyba...z jednej strony wiem, ze musze go oddac ale z drugiej czy ktos spelni moje oczekiwania?
  19. kochane jestesxie, szukajmy do skutku. niech bedzie chocby na miesiąć, może sytuacja w schronie troche sie poprawi na wiosne...
  20. [quote name='Monika z Katowic']Dobry wieczór Moody, biedaczku :([/QUOTE] witaj Moniko. dzieki za obecność
  21. a gdyby herkiego wyciągnac chocby do dt? magdyska dziekii za zdj, wysle wszyskie tej p. red , ona wybierze:)
×
×
  • Create New...