Jump to content
Dogomania

Ania&Kasia

Members
  • Posts

    66
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania&Kasia

  1. jeśli ktos ma jekiś pytania odnośnie zachowania psów przebywających w domu tymczasowym w Bukownie my jako odwiedzajace tamto miejce z checia odpowiemy na pytania. pytania prosze pisac na forum lub na poczte [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  2. No postaramy się opisywać pieski i wszystko co wiemy na ich temat ;D teraz Ania jedzie na wakacje na 10 dni. A potem postaramy sie juz jak najwiecej przebywać z psami i wpadac na forum jak najczęściej ;D Aco do imion jesli chcesz jakies informacje lub cos odnosnie zachowania to pytaj jeśli beziemy wiedziały to z chęcią odpowiemy ;)
  3. Psiak jest super i bardzo wesoły. Jak to terier jest bardzo ciekawski... na spacerze jednak nie ma z nim problemu ;D wesoły i bardzo energiczny pies ;D i rzeczywiście bardzo przypomina border teriera
  4. ta 5 miesieczna sunia jest po prostu super... na spacerze początkowo się bała ale po jakimś czasie jednak już było ok. Mała jest bardzo ciekawska i wesoła ;D
  5. Rzeczywiście suczka jest bardzo ładna. Ale bardzo widać ze tęskni nawet na spacerze zachwywała sie tak jak by kogoś szukała. Dziś pierwszy raz była na spacerze, nie lubi wody (przynajmniej do jeziorka nawet nie podeszła). Nie ciągnie na smyczy idzie bardzo grzesznie tylko cały czas nasłuchuje i sie rozgląda. Jest na prawdę kochana, a pióra na łapach po prostu powalaja na kolana ;D
  6. Z tago co nam wiadomo sunia ma na imię Fiksa suczka bardzo ładnie chodzi na spacery, nie ciągnie na smyczy i jest bardzo towarzyska. :loveu::loveu::loveu:
  7. Cześć. pomagamy wyprowadzać psy z domu zastępczym w Bukownie. Dziś byłyśmy odwiedzić maluchy ;) mają sie bardzo dobrze, a mamusia świetnie sprawdza się w swojej roli ;P maluchy sa bardzo ciekawskie, a mamusia przekochana. bardzo lgnie do ludzii lubi pieszczoty. już zazdrościmy przyszłym właścicielom i mamy nadzieje ze cała trójka znajdzie jak naszybciej wspaniałe domki. -------------------------- P.S. jesli ktoś chce coś wiedzieć o zachowaniu jakichkolwiek psów prosze pisać. Chetnie podzielimy sie informacjami i własnymi doświadczeniami a takze tym jak pieski sprawuja sie na spacerkach;D POZDRAWIAMY ;)
×
×
  • Create New...