[quote name='deer_1987']i wyspana jestes´? :D[/quote]
wczoraj nie byłam, a teraz tak xD
[quote name='Vampirzyca']witam po raz pierwszy. x] Słodka. o.o xD
^.^ Ja tez mam SYBERIANKE. xd
Seberianaaaa. : DD[/quote]
dziękujemy i zapraszamy ponownie. To schęcią bym zobaczyła twoje Syberianka pewnie z niego taki piękniś.. Moze link do galeri wślesz?
[quote name='wiki4']A co porabia ruda ślicznotka? :loveu:[/quote]
Nasz rudzielec łazi po domu i patrzy czy jej dom jakis chlebek. Ino jak słyszy że ktoś cos robio w kuchni juz leci i chce zeby jej ktoś dał cuś do zjedzenia xD A jak tam u was?
[quote name='halgre58'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Witam was ;)
[quote name='as_kate']Siema :D co nowego słychasć ?? ;>[/quote]
A same nudy.. ;p Ja z Luną nie byłam juz prawie cały tydzien na długim spacerze i musze się z nią wybrać możliwe ze jutro bydzie spacer taki długi z kol na muchowcu ale jeszcze nie wiem ;p A u was jak?
[quote name='wiki4']Witamy się z rana :hand: No i czekamy na zdjęcia ... :diabloti:[/quote]
My też was witamy.. A zdjęcia porobie ale tytlko domowe. ;p
[quote name='Shel']Dzieńdoberek :cool3:[/quote]
Witamy pięknie ;) co u was?