-
Posts
318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bailando
-
Ale Twój młody już duży :) no i widzę, że świetnie się dogaduje z Mambą :) Mamba za to w tej obroży wygląda rewelacyjnie :) U nas w sierpniu również rodzinka się powiększy, gdyż pojawi się małeństwo i prawdę powiedzwiawszy rochę obaw jak Luna zareaguje ale jestem dobrej myśli. Liczę, że będzie tak samo tolerancyjna jak Twoja Mamba :) Pozdrawiam serdecznie
-
Co tu tak cicho?? Napiszcie co u Was słychać??
-
[FONT=Tahoma]Coś ostatnio cicho się zrobiło na forum :( Ja sama jakoś nie mogę się zmobilizować i usiąść do komputera a o zdjęciach to już nie wspomnę. Luna ma coraz mniej zdjęć a poza tym zaczyna się wyciszać tak więc i szkód na całe szczęście jest mniej, chociaż muszę powiedzieć, że jak ostatnio odmalowaliśmy przedpokój (pamiętacie te dziury co porobiła) licząc na to, że Luna już się uspokoiła i nie będzie drapać ścian (poza tym od stycznia ja również siedzę w domu) okazało się, że niestety ... kilka godzin spędzonych w samotność zaowocowało nowymi dziurami :( Teraz postanowiliśmy, że jak wychodzimy z domu to zostawiamy Lunie wszystkie pomieszczenia do dyspozycji i wiecie co .... chyba się udało. Piesek siedzi sobie na balkonie lub odpoczywa na naszym łóżku ale nic nie gryzie i nie niszczy. Był to chyba strzał w dziesiątkę być może miała za mało przestrzeniu i dlatego niszczyła :)[/FONT]
-
[quote name='Kasia&Mela'][URL]http://img442.imageshack.us/img442/5803/37422512dsc0425.jpg[/URL] jakie podobieństwo :lol:[/QUOTE] hahaha fakt coś w tym jest, ciekawe tylko kto do kogo się upodabiał :)
-
Ponadto chciałaby się pochwalić iż Luna czuje się dobrze i już nie musimy chodzić do weterynarza tak często jaki kiedyś :) Czasami w domu jest bardzo grzeczna i wygląda jak aniołek ale to niestety pozory hihihi [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/3339/dsc0339jakzmniejszycfot.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5840/dsc0201jakzmniejszycfot.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1843/csc0292jakzmniejszycfot.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1213/dsc0340jakzmniejszycfot.jpg[/IMG] Cały czas ćwiczymy posłuszeństwo i są efekty ale jeszcze trochę nam brakuje do tego aniołka :) Największy problem Luna ma z komendą "do mnie" szczególnie jak w pobliżu jest jakiś pies :(
-
Trochę późno ale jakoś nie mogłam się zmobilizować :( a oto kilka nowych zimowych fotek Luny [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1761/dsc0273x.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4634/dsc0255c.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9923/dsc0253u.jpg[/IMG]
-
Oj dawno nas nie było. Przepraszam, że tak zaniedbałam wszystkich. U nas trochę zmian a czas leci jak szalony :) Wczoraj Luna miała zabieg sterylizacji. Zabieg był konieczny ze względu na urojone ciąże jaki Luna ciągle przechodziła. Mam nadzieję, że dzięki zabiegowi nasze kłopoty się skończą a Lunka weterynarza będzie odwiedzała tylko na szczepienia. Muszę Lunę pochwalić bo bardzo dzielnie zniosła zabieg i szybko dochodzi do siebie. Jeszcze wczoraj nie była wstanie utrzymać sie na nogach a dzisiaj już ma na tyle sił żeby wskoczyć na łóżko :) W chwili obecnej nie mam żadnyh zdjęć ale jak tylko znajdę program do obróbki zdjęć ( gdyż wcześniejszy przepadł razem z formatem komputera) to załączę kilka fajnych fotek. Obecuję poprawę obecności :) Pozdrawiam :)
-
[quote name='Yana']szczególnie Mela jest zachwycona swom pierwszym życiu sniegiem :-) biega, skacze po zaspach, komicznie to wygląda :-) niestety nauczyła sie tez od Yany jeść snieg i nie mam sposobu, żeby je od tego powstrzymać.... boję si, że to odchorują, ale na szczęście na razie im to nie szkodzi...[/QUOTE] Moja też wcina śnieg a później gardło ją boli i przez kilka dni nie chce jeść. Mimo wszystko nic ja to nie uczy i jak tylko wyjdzie na dwór i biega po górkach to wcina śnieg ... juz po prostu przestałam reagować ...
-
Super zdjęcia :) Widzę, że dziewczyny nie boja się zimy. Moja też szaleje w śniegu ile może, niestety czasami brak jej towarzystwa i my musimy ganiać
-
[quote name='ageralion']Rany, jak ona grzecznie siedzi z ta kroplowka :crazyeye: Moja Mambe to chyba by trzeba ogluszyc, zeby usiedziala na miejscu :evil_lol: A co do remontu przedpokoju, to sie Lunie kolor scian znudzil. Czas na remont!!! A legowisko... hmmm juz po zdjeciach widac, ze niewygodne bylo... jak mozna psa zmuszac do lezenia w tak niewygodnym legowisku :mad::diabloti:[/QUOTE] Grzeczna bo wykończona, ona normalnie nigdy by nie usiedziała w jednym miejscu przez 2 godziny :) Co do remontu to oczywiście, że zrobimy ale to dopiero jak ten czort się wyciszy i nie będzie miała jakiś głupich pomysłów:) legowisko ... no tak znudziło się hehehe ale i tak nic nie zdziałała bo nadal je ma :) koc do srodka i nic nie widać a jak zniszczy do końca to chyba na panelach będzie spała bo to już 5 jej legowisko
-
No widzisz tak to jest z lekarzami. Wczoraj dzwoniłam i Pani kazała mi przyjechać co by mogła zobaczyć ją i ocenić. A teraz obiecane zdjęcia z ostatniego makabrycznego czasu ( kroplówka) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9858/29102010.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7315/28102010002.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8969/28102010001.jpg[/IMG] No i Martuś coś specjalnie dla Ciebie. Tak własnie mój pies zaczyna sam robić remont w przedpokoju :) [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4561/04112010006.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2113/04112010001.jpg[/IMG] Co by nie było że ona taka grezczna to zabrała się za kolejne legowisko [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4974/04112010005.jpg[/IMG] Jak na załączonych obrazka aniołkiem to ona nie jest :)
-
[quote name='Yana']mojej Yanie też zrobiła sie kiedyś taka twarda gula po podaniu szczepionki. Masowałam jej tę gulę i delikatnie oklepywałam (zgodnie ze wskazówkami lekarza) i wszystko ładnie sie rozeszło[/QUOTE] No widzisz nam nie kazano masować ani nic z tym robić.
-
[quote name='Yana']a garb na pewno się rozejdzie[/QUOTE] No własnie mam pewne obawy, bo na początku się rozlewał i wygladało, że będzie ok a teraz zmniejszył się ale za to robi się twardy :(
-
Postaram się dzisiaj jeszcze zgrać zdjęcia z komórki jak Lunka siedziała grzecznie podłączona pod kroplówką oraz obiecane zdjęci dla Marty :) U nas narazie wszystko ok jedyne co to garb został i nie wiem czy się rozejdzie :( liczę na to bardzo mocno :)
-
a oto ulubiona koleżanka Luny [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7455/37422504dsc0418.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5750/37422506dsc0422.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7717/37422507dsc0423.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/697/37422511dsc0424.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5803/37422512dsc0425.jpg[/IMG]
-
Kilka nowych zdjęć [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6291/37422485csc0043.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5113/37422487dsc0018.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2757/37422491dsc0027.jpg[/IMG] [IMG]http://img575.imageshack.us/img575/449/37422496dsc0035.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4127/37422498dsc0039.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1208/37422500dsc0051.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2989/37422502dsc0123.jpg[/IMG]
-
[quote name='aniyae']Może wrąbała jakiegoś peta? Moja dostała bąbli i strasznie spuchła po zjedzeniu trochę tytoniu ozdobnego. W ciągu 5 minut. Wszystkie fafle się wyprostowały i tarła pyskiem o chodnik. Drugi raz - jakiegoś peta właśnie przeżuła i wypluła. Spuchła tak, że wyglądała na pysku jak napompowana żaba ze "Shrecka", biedaczysko. Szczęśliwie podobno bokserom nie puchnie krtań... Trzymam kciuki :-)[/QUOTE] To nie pet. Moj swojego czasu notorycznie je wciągała i na szczęście nic jej nie było ( ile udało mi się wyciągnąć to wyciągnęłam a ile zjadła to tylko ona wie). Prawdopodobnie jakiś składnik tabletek ją uczulił. Na szczęście jest już dobrze i Lunka znowu Łobuzuje :) Jedyne co zostało to garb po zastrzyku ( okazało się że również ją uczulił). Mam nadzieję, że ten garb się rozejdzie i będzie dobrze. Dzisiaj pomału wprowadzamy tabletki i obserwujemy jak coś znowu będzie się działo to trzeba będzie albo zmienić albo zrobić szersze badania. Dziękuję wam za troskę :)
-
[quote name='Yana']o kurcze... trzymam kciuki na dziewczynkę[/QUOTE] [quote name='ageralion']Strasznie trzymam kciuki za poprawe... trzymajcie sie :glaszcze:[/QUOTE] Dzięki wielkie dziewczyny. Mam nadzieję, że będzie dobrze bo już zaczyna sie interesować jedzeniem :) więc coś po kroplówkach się poprawia
-
No narazie jest nie dobrze. Luna nadal nie je i nie pije. A jak coś wypije to wymiotuje :( wczoraj byliśmy u weta i dostała 2 kroplówki (siedzieliśmy 2 godziny) ale nie pytajcie co tam było bo tyle jej nawlewali że szok. Dzisiaj znowu idziemy na kroplówki i może cos więcej się dowiemy. Jak tylko będę wiedział co to dam znać. Dzięki za zainteresowanie.
-
Może masz rację. Zobaczę w jakim stanie będzie jak wrócę z pracy i jak nie będzie poprawy to pójdziemy dowe weta.
-
[FONT=Tahoma]No niestety z Luna nie jest najlepiej. Wczoraj dostała jakiejś wysypki ( może to uczulenie) cała jest wysypana normalnie aż widać bąble jakie sie jej robią. Najgorzej wyglądają oczy są opuchnięte. Wczoraj cały wieczór chodziła i sie o wszystko ocierała ale to nie pomagało. Nie mam pojęcia co jej dać i nie wiem czym to może być spowodowane. Jeżeli chodzi o karmę to nic jej nie zmienialiśmy z tym, że mój mąż dodał jej wczoraj do suchej karmy trochę zupy pieczarkowej. Poza tym wysypka może być spowodowana zmianą tabletek ( dostaje je od tygodnia), choć wątpię aby tabletki hormonalne mogły uczulać. Czuję się bezradna. Na domiar złego Luna całą noc wymiotowała, nad ranem to już nie miała czym :( tak mi jej szkoda ale nie wiem jak mogę jej pomóc. Poczekam jeszcze ze 2 dni i jak nie przejdzie to idziemy do weta. Nadmienię, że tabletki odstawiliśmy a Luna na spacerze ze swoją ulubioną koleżanką była pełna energii. Poza tym wczoraj miała doskonały apetyt, nie wiem jak będzie dzisiaj. [/FONT] Dziewczyny czy któraś miała podobna sytuację?? Co robić?? Jak jej pomóc??
-
Ciekawe niegdy o tym nie słyszałam, ale wyobrażam sobie radość Mamby. Moja Luna też uwielbia jak dostaje surową kość i ma całą tylko dla siebie. Ona szczęśliwa i ja zadowolona bo spokój. Co to przyjaźni to nie ma jak mieć czworonoga za przyjaciela :)
-
No to widzę, że u Was też trochę zmian. Najważniejsze żeby Mambula czuła się lepie i nie drapała bo zapewne ja też to męczy. Pamietaj małymi kroczkami do przodu i człowiek będzie zadowolony. Co do młodego to super że chce się dzielić ( mimo, że nie powienien) to zanczy, że bardzo kocha Mambę :) A co to za dieta ?? Nigdy nie słyszałam o niej. Powodzenia i wytrwałości.
-
[quote name='ageralion']No to ladnie, dobrze ze zrobiliscie te wyniki... i jak tu wierzyc weterynarzom??? :( [/QUOTE] No właśnie o to chodzi, że teraz nie mam do niego zaufania. Mam nadzieję, że jak zrobimy po raz kolejny wyniki to będzie poprawa bo jak nie to zmieniam lekarza. Dostała ode mnie oststsnią szansę tylko dlatego, że to naprawdę porządna przychodnia. [quote name='ageralion']Lunka wydrapuje sciany i morduje legowisko??? Niemozliwe :crazyeye: Dowody prosze :diabloti:[/QUOTE] Obiecuję, że jak znajde chwilkę to zrobie zdjęcie i umieszczę :)
-
puk, puk co tu tak cicho?? Co u was słychać?? Jak tam zdrowie??