Jump to content
Dogomania

MaLLLiiNoWa665

Members
  • Posts

    30
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MaLLLiiNoWa665

  1. Mam kilka pytan zwiazanych z yorkami.. 1)Czy one sa naprawde takie rozszczekane?? 2)Jakie sa ich najwieksze wady i zalety?? 3)Czym powinny byc zywione?? 4)Czy jest psem wartym polecenia?? Dlaczego tak lub nie?? 5)Co lepsze dla niego szelki czy obroza?? 6)I moj najwiekszy problem... Czy york jest lepszy od shih tzu?? Jesli tak lub nie to dlaczego?? 7)Jaki jest jego charakter?? Dzieki za wszystkie odpowiedzi :p:p:p Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tej przecudnej rasy :lol::lol::lol::lol: Sorki zla kategoria :)
  2. Tak chodzi mi tylko i wylacznie na rasowym piesku :p
  3. Ktory piesek jest lepszy pod wzgledem charakteru,ktorego latwiej wychowac i ktory jest bardziej "pojętny"?? :lol: Dołączam linki: York: [URL]http://pu.i.wp.pl/?k=MjkyNzk0NTEsNTc1MjA2&f=psiak_w_czapce.jpg[/URL] [URL]http://pu.i.wp.pl/?k=Mjk4NzY0NTYsNjA3OTk4&f=ooo.jpg[/URL] Shih tzu: [URL]http://pumilo.pl/images/photos/maleshih2/PICT2118z.jpg[/URL] [URL]http://imagecache2.allposters.com/images/NPLPOD/1161623.jpg[/URL] I ktorego wy byscie wybrali???? :smile::smile::smile::smile:
×
×
  • Create New...