Ktory piesek jest lepszy pod wzgledem charakteru,ktorego latwiej wychowac i ktory jest bardziej "pojętny"?? :lol:
Dołączam linki:
York:
[URL]http://pu.i.wp.pl/?k=MjkyNzk0NTEsNTc1MjA2&f=psiak_w_czapce.jpg[/URL]
[URL]http://pu.i.wp.pl/?k=Mjk4NzY0NTYsNjA3OTk4&f=ooo.jpg[/URL]
Shih tzu:
[URL]http://pumilo.pl/images/photos/maleshih2/PICT2118z.jpg[/URL]
[URL]http://imagecache2.allposters.com/images/NPLPOD/1161623.jpg[/URL]
I ktorego wy byscie wybrali???? :smile::smile::smile::smile: