Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26215
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Rozliczenie Isiak Książka "Dziewczyna bez skóry"----7zł-odłożona na następy bazarek mila-adawpłacone 35zł próbki perfum 12 x 2zł Perełka1wpłacone 65zł płaszcz----29zł buty----21zł Plastelinawpłacone 100zł książki: Szereg literek----4zł Rycerze---5zł wiersze----7zł Martynka---4zł Dobry dinozaur---8zł brunkawpłacone 50zł słownik angielsko-polski 5zł Reksio----4zł zielone skarpety----4zł serdak----15zł malagoswpłacone 17zł bluzka----4zł golfik----5zł kurtka----8zł halszkawpłacone 36zł kurtka dżinsowa-----10zł zawieszka----6zł Nadziejka Książka---"Oni wiedzą co robisz"----4zł----rezygnacja z zakupu
  2. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu u Murki ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji, Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 16-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 04.10.2024 do godz.22 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę---kwota dowolna
  3. Wpłaty od: AlfaS----34zł Elmas 50zł UlaFeta 54zł Bardzo dziekuję Kolejne przesyłki w drodze do mdk8----koszt wysyłki 9zł do koki-99 -koszt wysyłki ---15zł wczoraj wysłałam do Nadziejki---koszt wysyłki 17zł zostało mi chyba już tylko wysłanie do agat21
  4. Do Perełki1 również paczka wysłana,koszt wysyłki 17zł
  5. Bardzo dziękuję:) Czy paczka juz dotarła?
  6. Ok dziekuję:) Ale przypomnij mi proszę przy następnym bazrku o wysłaniu
  7. Ok postaram się wysłać czwartek....piatek
  8. Przepraszam,zapisałam,i miałam odpowiedzieć,ale komputer mi się zawiesił,częstao tak mam bluzeczka 7 ma minimalny rękawek
  9. W górę...............................
×
×
  • Create New...