[quote name='wiki4']Ty już lepiej nie ryzykuj :mad: :diabloti:
[URL]http://images6.fotosik.pl/570/1e0562a7f169601emed.jpg[/URL]
Jaka akita :p[/QUOTE]
Za to mnie nie zbanują, otrzeżenia też dać nie mogą. Czytało się regulamin to sie wie :cool3:
<<>><<>><<>><<>>
Dzięki wszystkim za odwiedzinki, nie ma ich dużo, ale nowa dgm wyraźnie 'odstrasza'... No cóż. Za godzinę, góra dwie będą fotki, na razie kiszą się w aparacie :p