Jump to content
Dogomania

Minerva

Members
  • Posts

    2683
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Minerva

  1. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów :)
  2. [URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/14-02-2010/_IGP2540.JPG[/URL] Pudzian to się przy niej może schować :evil_lol: :cool3:
  3. [quote name='Tosa_Inu&Husky']Misio, który ciągnie na smyczy. Nie polecam, kiedyś go już na smyczy miałam, ale że data chłop duży to sobie poradził z Filipkowym ciągnięciem, bo jedną ręką psiaka podnieść może :evil_lol:[/QUOTE] Ja na codzień mam 35 kilo cielska, które nie zawsze ładnie chodzi na smyczy i co mam powiedzieć :evil_lol: ?
  4. [quote name='egeri']Cielaki, nam aportowanie w ogóle nie idzie i ja tego u Egera wypracować nie mogę. Jak pewnie wiesz aport jest porządany w pracy z dziećmi, ale to jest nasza zmora. Ta cholera polecieć poleci, ale już nie wróci, albo wróci ale bez aportu... Wczoraj bylismy we Wrocławiu u weta i okazało się, że z łapa coraz lepiej :) Teraz zjadamy Caniviton, Algolith + kurze łapy i zobaczymy co dalej. Psinka nie kuleje i ogólnie coraz bardziej ruchliwy mi się robi. Czyli łapa juz tak nie boli. Zdaniem weta jeżeli wszystko pójdzie dobrze to Eger wróci do normalnego życia, a cała dysplazja wyjdzie dopiero na starość. Oczywiście nadal muszę go oszczędzać, ale juz może troche więcej pohasać :) Uff...ulżyło mi jak się o tym dowiedziałam, bo juz myślałam, że psinka skazana bedzie na takie, życie bez żadnego ruchu...[/QUOTE] Dobrze, że z łapką coraz lepiej ;) Cekamy na foty :)
  5. Hej Wam :hand: Kiedy fotki nowe? :cool3:
  6. Hej Wam :hand: Jak wejdziesz na dogo to pochwal się co dostałaś ;)
  7. Minerva

    Duffel

    [URL]http://lh5.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S3EtJKOXGtI/AAAAAAAAEaM/CEUtyXoDUy0/s512/DSC05333.JPG[/URL] Łał, ale słoneczko macie ładne :)
  8. A Wy gdzie się podziewacie :mad:?
  9. Minerva

    Ares...

    Hej Wam :hand:
  10. [URL]http://i45.tinypic.com/20h2h4g.jpg[/URL] Słodziak :loveu:
  11. [URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSCF0430.jpg[/URL] Temu to dobrze :D :D
  12. Gratulacje nowej mychy :cool3: [URL]http://i970.photobucket.com/albums/ae181/howidisappear/myszy/DSCF2690.jpg[/URL] Tej powinnaś dać pudełko po czekoladowych, pasowałoby do futerka :cool3: :cool3:
  13. [URL]http://www.capricavalier.pl/vday/DSC_0104.jpg[/URL] Ale miał ekstra sesyjkę :cool3: :cool3:
  14. [URL]http://www.fothost.pl/upload/10/07/52c5ed14.jpg[/URL] Ale fajniuchno :evil_lol:
  15. [URL]http://i48.tinypic.com/6s76o9.jpg[/URL] Buhahaha. Kogoś chyba głowa bolała, że ją tak ubrał :D :D A tak szczerze, to ładnie jej :p
  16. [URL]http://img694.imageshack.us/img694/3897/obraz010o.jpg[/URL] Ale słodko :loveu: Chciaż słodsze są pewnie te ciasteczka :evil_lol: Zostało jakieś dla mnie ;) ?
  17. Kurde, ale fatalna jakoś :/:/ Ja wiem, że ja robie ogólnie brzydkie foty, ale ten fothost pogarsza jeszcze bardziej :/ :/ Dobra, przeżyjecie, a tak wgl na jednym jest moja papuga :D Nie przeraźcie się, ona nie ma jednej nogi, tj. ma tylko kikut. Ogólnie to w zoologu chcieli ja uśpić, bo myśleli, że sobie nie poradzi :/ :/. Ale jest u mnie, ma się dobrze, wrzeszczy jak głupia :D Kot miał na nia draskę, ale mu przeszło i papuga zyje jakoś :D A na imię ma Amelcia :)
  18. [quote name='bianka19']Cześć Cielaki ;) Doczytałam się , że dostałaś 5 z anglińskiego :klacz: Śliczna Fredzia :loveu:[/QUOTE] [quote name='zuza:D']Kuły, kuły i są efekty. :)[/QUOTE] Haha, no własnie :) Dziekujemy :) [quote name='mineralna_']Cześć moje Cielaczki, miszcze i takie tam :diabloti: Dawno mnie nie było ale jakoś nie lubie dogo nowego. :razz:[/QUOTE] Hej :hand: Ja juz sie przyzwyczaiłam :p ale i tak poprzednia 'wersja' była fajniejsza ;p <<>><<>><<>> Fotosik przeszedł 'metamorfoze' i jest ohydny :/ :/ Dzisiaj za dużo fot nie mam, raptem 3, więc wlazłam na fothosta, ale za długo przy nim nie zostanę, bo tylko 5 fot można wgrać na raz :/ Dobra, nie męczę. Jak się foty wyświetlą to cud ;) [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/07/c6d75e16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/07/a2c68e7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/10/07/98127fae.jpg[/IMG][/URL] Jakoś nie chciało mi się dzisiaj focić ;/. Na jednym cielak wygląda jak pijany i jakby rzygał do rowu :D Wiem, wiem, jakie ja mam skojarzenia.
  19. [quote name='Nikolaaa'][URL="http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg"]http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg [/URL] Piękności :loveu:[/QUOTE] [quote name='zuza:D'][url]http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg[/url] Rzeczywiście. Wyjątkowo wesoła.:) Ładnie szalejecie.:) A pogoda chyba sprzyja. Jak widać słoneczko grzeje.:)[/QUOTE] [quote name='egeri'][url]http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg[/url] Szczęście aż z niej kipi ;) [/QUOTE] [quote name='Nikolaaa']http://img23.imageshack.us/img23/6740/39448171.png Wesołych Walentynek !!!:loveu:[/QUOTE] [quote name='sunshine'][url]http://images46.fotosik.pl/259/0a4d951d994ab770med.jpg[/url] o kurcze jaka poważna:D jak pomnik:D [url]http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg[/url] Faktycznie super te zdjęcie chyba moje ulubione z cielakowych:D[/QUOTE] [quote name='wiki4'][URL]http://images44.fotosik.pl/260/61325f4d2a591ab1med.jpg[/URL] Ooo jaka happy :lol:[/QUOTE] [quote name='alex_sandereczka'][url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd452fdaef250489.html[/url] jak dumnie talerz niesie :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='CaneSs']zapraszamy na zdjecia! < 3[/QUOTE] Zaraz wejdziemy ;)
  20. [quote name='C&B']Hehe. Ja też :D Ale weekend jest to można sobie trochę dłużej posiedzieć... No i myślę, że tak za 15-20 min będzie kolejny filmik ;)[/QUOTE] No oczywiście :). Po za tym ja mam ferie :D. Boże, w końcu. Tak mi się dłużyło. Czekam na filmik, wraz z chrapiącą Fredką :D
  21. Boże, juz prawie pierwsza jest, nawet się nie zorientowałam :D
  22. [quote name='C&B'] Nie, chodziło mi o to, że ja zarywam noc dla jednej osoby, bo komuś się zachciało na gg pogadać i przypomnieć o moim istneiniu :D[/QUOTE] Aaa ;) Jakaś inteligentna osoba :D
  23. [quote name='C&B']A my wytrwamy - i tak długa noc przed komputerem sie szykuje :D Boże, żeby dla jednej osoby całą noc zarywać :D[/QUOTE] Haha, nie uśnijcie tylko :D Że ja zarywam dla Ciebie noc? Bez przesady, siedze sobie na dogo i czytam kilka wątków na raz, to bardzo interesujące zajęcie :D
  24. My w sumie też, ale ostatnio sie wnerwiłam i wrzuciłam do albumu, do picassy, minuta i z głowy.
  25. Nie wiem jak Tobie, ale mi yt strasznie dlugo wgrywa filmy :shake: A najbardziej mnie wnerwia jak muzyke mi wywala :D
×
×
  • Create New...