Jump to content
Dogomania

kaho

Members
  • Posts

    929
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaho

  1. Miśka wyglada rewelacyjnie w tych lokersach [URL]http://i35.tinypic.com/24q2r8k.jpg[/URL] :happy1: i niech nie da sobie wmówic, że jest inaczej :mad:.
  2. Wpadłam się przywitac, a tu deja vu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Gassi jest cudna:loveu:. Mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy na Polach:p.
  3. Wszystkie fotki superowe!!! Mam nadzieje, ze dostane pare :razz::razz::razz:. Jeszcze raz wielkie dzieki za upiekszenie mojej malej. [quote name='Doginka'] [URL]http://i37.tinypic.com/2qcmhea.jpg[/URL] [/QUOTE] To jest niesamowite:crazyeye::grin::grin:. Co Wy zescie im dawaly???:razz:
  4. Juz zaluje, ze mnie z Wami nie bedzie :shake::-(. Zatroszczcie sie o moje malenstwo:roll:;) (choc wiem, ze bedzie w dobrych rekach:lol:).
  5. [quote name='Doginka']ja tez go kocham:diabloti: [/QUOTE] I ja :loveu:- w koncu mam jego cuuudowne dziecko :loveu::loveu: [quote name='Doginka']Rapcio zawiązuje się w supełek:evil_lol: [/QUOTE] Robi to z wielkim wdziekiem :loveu:.
  6. [quote name='Doginka']A co ona mu robi?:crazyeye::evil_lol: [URL]http://i34.tinypic.com/w98e2x.jpg[/URL] [/QUOTE] Musiala zobaczyc co, gdzie i jak - ciekawa jest 'swiata' :eviltong: [quote name='Doginka']Ale jestem w Hollci zakochana:loveu::loveu::loveu: Oddaj mi ją[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_132_6.gif[/IMG][/QUOTE] Ja tez :loveu: - nic z tego :lol::evil_lol::evil_lol:, ale w srode 'troszke' sie nia nacieszysz :lol::lol::lol:. Fajnie, ze znow bedzie miala doborowe towarzystwo:loveu::loveu:.
  7. ..... nikogo do zabawy :-( [IMG]http://i34.tinypic.com/micadz.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2qsnitj.jpg[/IMG] dopiero po godzinie spotkalismy drugiego czworonoga :multi: co prawda na krotko, ale zawsze to cos :lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/2eyymus.jpg[/IMG]
  8. A tu znowu na spacerze :evil_lol: - troche monotematycznie, ale gdzie pstrykac fotki jak nie na lonie przyrody? [IMG]http://i35.tinypic.com/r2s0w4.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/bzf9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/w98e2x.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/qsm4qa.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/15wmals.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Doginka']Extra relacja spacerkowa. W poniedziałek wpadnę na C.D:p[/QUOTE] W takim razie zaczynam :evil_lol:. Tu juz po wysuszeniu i czesaniu :multi:. [IMG]http://i36.tinypic.com/2cmvlgx.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2rggizt.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/wlgdf.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/21r43l.jpg[/IMG]
  10. fajny wlochacz [URL]http://i38.tinypic.com/2w6w6sw.jpg[/URL], ale jednak preferuje sznupki :loveu:. Rewelacyjnie obaj wygladaja na fotkach :loveu:.
  11. [IMG]http://i34.tinypic.com/2dax4c8.jpg[/IMG] czlowiek tylko chcial popatrzyc na 'taniec lisci' a malenstwo zdazylo sie wykapac w kaluzy :shake: [IMG]http://i34.tinypic.com/1iipso.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/9scia9.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2wd3dzd.jpg[/IMG] i zagrzebac w lisciach :diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/2ijpw01.jpg[/IMG] Po spacerze czekalo nas 'poprawianie urody':mad:, ... ale to juz w poniedzialek :evil_lol:.
  12. [IMG]http://i34.tinypic.com/9gliy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/doxkdh.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/98v7uh.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2w342mw.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/dep3kl.jpg[/IMG]
  13. A to z dzisiejszego poranka: [IMG]http://i38.tinypic.com/14xmqg0.jpg[/IMG] Nowe znajomosci :lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/33cokyt.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2jep9uq.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/5l47qa.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/332cy2q.jpg[/IMG] ogolnie pieknie, szkoda tylko ze takie 'puchy' :-(.
  14. [quote name='Doginka']ZDominowała swojego pancia:diabloti::diabloti::diabloti: Jestem z niej dumna:loveu:[/QUOTE] Zdominowala prawie cala rodzine, nade mna rowniez 'pracowala' ale juz wie kto tu rzadzi:evil_lol::multi:. Kobiety gora:multi::multi::multi:.
  15. [quote name='weszka']Bardzo z niej urocza dziewczynka :) W każdych warunkach - czy domowych czy wystawowych czy spacerowych.[/QUOTE] Dziekuje serdecznie za mile slowa :lol:. Mam nadzieje, ze 'taka' pozostanie nawet jak juz dorosnie:loveu:.
  16. Przyszłam się przywitac :lol:. Piękne fotki, fajne filmiki ale przede wszystkim surperaśne pieprzaczki :loveu:. Jeśli pozwolisz bedę wpadac cześciej.
  17. [URL]http://i38.tinypic.com/mmx4sg.jpg[/URL] miala powodzenie sunia :lol:.
  18. Ulubione 'miejsce' Holluni (strategiczne) :evil_lol::diabloti::evil_lol:. [IMG]http://i36.tinypic.com/2i20ort.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i36.tinypic.com/x52z2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2cdigwy.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2wg9hxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/4qn8mw.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/e6vwk5.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Doginka']Wiesz może jak na kolegę wołają?:razz:Wydaje mi się, że go znam i że trymowałam tego sznupka:diabloti:[/QUOTE] Niestety nie zapamietalam :shake:, ale jak spotkam go jeszcze raz to sie zapytam :lol:.
  21. [IMG]http://i37.tinypic.com/4h4eax.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2pqp2cn.jpg[/IMG] Z kolega 'po rasie' :multi:. [IMG]http://i35.tinypic.com/otghax.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/65c2v5.jpg[/IMG] Nie moglam go lepiej uchwycic:diabloti:. [IMG]http://i38.tinypic.com/16l0n02.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Doginka']Holly jest naprawdę śliczna:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Wiesz czyja to zasluga :cool3: [quote name='Doginka']Mam nadzieję, że wyciągasz z niej podszerstek tym Marsem 90 M330;)[/QUOTE] Jeszcze tego nie robilam, ale sprobuje w weekend (zobaczymy z jakim skutkiem).
  23. [IMG]http://i35.tinypic.com/346an3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/3518its.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/oktxrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/23wnud1.jpg[/IMG]
  24. perkozik bomba:happy1:. [url]http://i33.tinypic.com/2nl4y2e.jpg[/url] a kret gdzie??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  25. [quote name='Doginka']Ale śliczne foty:loveu: Szczególnie te na ciemnej kanapie:crazyeye::loveu:[/QUOTE] Tu byla akurat po kapieli - tak sie umorusala na spacerze, ze bylo jedyne wyjscie ;). Tylko czesac sie nie lubi:diabloti:. [quote name='Doginka'] Kasiu, Holly jest na mojej www w zakładce "Nowości":diabloti: Kliknij sobie w mój banerek;)[/QUOTE] Juz odwiedzilam, super strona, super fotki a przede wszystkim super tytuly :multi::lol:.
×
×
  • Create New...