Jump to content
Dogomania

kaho

Members
  • Posts

    929
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaho

  1. [quote name='niunka04']czekamy na nowe foteczki;) i na wieści bo się martwimy...[/QUOTE] Foteczki beda jeszcze 'z przed choroby' - ale musze wygospodarowac troche czasu aby w ogole je sciagnac z aparatu (do tej pory nie mialam weny) a zdrowko idzie ku lepszemu :multi: . Poki co nalal na dietce (ale to jej nie zaszkodzi:evil_lol:) natomiast znowu zrobila sie mala rozrabiara - podgryza, wyciaga i szaleje :loveu::loveu:- az radosc na nia patrzec:lol:.
  2. [quote name='Doginka']Mówiłam, że będzie dobrze:lol: Wymiziaj ją od babci;-)[/QUOTE] Wymiziana i wycalowana, ze chyba ma juz dosc ;).
  3. [quote name='niunka04']Jejciu!!!:( co się maleńkiej stalo??? Szybkiego powrotu do zdrowia Holluniu;) Prosimy o wymizianie od nas..[/QUOTE] Juz jest lepiej, dziekujemy za troske :lol: - wymiziana jest juz za wszystkie czasy;). [quote name='Doginka']Jejciu, co się stało?:crazyeye:Czy już jest wszystko ok?:nerwy:[/QUOTE] Najprawdopodobniejsza diagnoza (z trzech postawionych) to wirusowe, krwotoczne zapalenie zoladka i jelit :shake:. Z uwagi na to, ze dopadlo to Hollcie po raz pierwszy (i aby ostatni) to wszyscy spanikowali (oczywiscie lacznie z nia). Widok byl rzeczywiscie dramatyczny i przejmujacy - bo oprocz krwawych wymiotow i rozwolnienia 'malenstwo' nie mialo sil ani ochoty na nic, nie podnosila nawet glowki :-(, lezala tylko i popiskiwala - zryczalam sie jak bobr, ale lekarze i leki pomogly :multi::multi::multi: .Dzis rano bylismy na ostatnim zastrzyku a sunia wraca do zdrowia:loveu: . Juz zaczely sie poszukiwania pokarmu :razz:, wesole oczka i domaganie sie pieszczot. Poki co tylko miziana i atencji ma pod dostatkiem bo jedzonko - marniutkie (tylko dietka w postaci kleiku z odrobina kurczaczka i marcheweczki ale nawet i to jest juz dla niej 'rarytasem') i notoryczna obserwacja (jako, ze Hollcia to maly poszukiwacz, szperacz):evil_lol:.
  4. Qurcze, widze same kwadraciki zamiast zdjec :angryy: - bede musiala w domku obejrzec reszte :evil_lol::eviltong:. Powiedz tylko co to za slodkie malenstwo - jest strasznie przytulasne :loveu:.
  5. Wszystkie foty superaśne ;) a Gorduś i Gass nie do pokonania. A to slodziak [URL]http://i45.tinypic.com/34xhv1z.jpg[/URL] :loveu: .
  6. Straaaaaaaasznie fajowa [URL]http://img709.imageshack.us/img709/6057/p2512091232.jpg[/URL] - kocham takie nietoperki:loveu: . Niunka, daj znac czy dostalas ode mnie (przed Swietami) odpowiedz - chyba cos mi komputer szwankuje i wylogowuje mnie w trakcie pisania odpowiedzi:angryy:. Musze nad tym popracowac. Pozdrawiam serdecznie:bye:.
  7. Troszke mnie nie bylo, ale moje ukochane malenstwo bylo bardzo chore :placz: :placz::placz:- bardzo balam sie, ze .... :-( . Ale juz jest lepiej :multi::multi::multi:dzis bylysmy na kolejnych zastrzykach a Hollcia zaczela po malu ponownie szukac jedzenia :cool3: - chyba zdrowko jej wraca, a mnie pogoda ducha :loveu:. Ufffff. Ciesze sie, ze nasza stronka dzieki Wam byla aktywna;) - dzieki!.
  8. [quote name='niunka04']No maleńka sliczna. Widać ze jest w dobrych rękach;) troszke ze szczeniecych lat przypomina mi moja Niczke;)[/QUOTE] Też tak pomyslałam jak oglądałam zdjęcia Twojego maleństwa :crazyeye:- dziewczyny są do siebie bardzo podobne ;).
  9. [quote name='niunka04']Od razu widać że Hollunia bedzie gwiazda wsród swojej rasy:crazyeye: Cudna jest. [/QUOTE] Witam serdecznie i dziekuję za bardzo miłe słowa :lol:. [quote name='niunka04'] Domyślam się że jest z hodowli Doginki...[/QUOTE] Holly jest córeczką Gordona, którego ukochaną panią jest Doginka. [quote name='niunka04'] Czy Doginka też ją trymuje?:oops:[/QUOTE] Tak, Doginka ją trymuje i nie tylko (dba o wszystko - uszka, pazurki etc):loveu: a ja jestem spokojna, że moje maleństwo jest w dobrych rękach:multi:.
  10. Wpadlam sie przywitac :cool3:. Piekne malenstwo!:loveu: - bede dzielnie Wam sekundowac.
  11. [quote name='Doginka']Skosiliśmy:p Gordon 2 x CAC, Res.CACIB, Ukończył Championat Litwy:multi: Gassira 2 x CAC, 2 x CACIB, 2 x BOB:multi: Na wystawie było okropnie zimno, ludzie wystawiali psy w czapkach i szalikach, organizacja nawet nawet, ale były duuuuuuuuże opóźnienia na Finałach:cool3: Jutro wkleję Championacik:lol: i rozetki i grafiki jakie dostał Gordoniasty, a teraz juz mówię dobranoc i idę spaciulkać:bye:[/QUOTE] G R A T U L A C J E!!! :multi::multi::multi: - ale nie moglo byc inaczej:razz::loveu:. Teraz z niecierpliwoscia czekam na fotki.
  12. Do 'twarzy' Kokosowi z niebieskim :) - jest super!
  13. [quote name='Doginka'] Trzymajcie za nas baardzo mocno kciuki, tzn. za Gordonka i Gassirę, bo właśnie jedziemy na podbój Litwy;)[/QUOTE] Zyczymy P O W O D Z E N I A i czekamy na info ;). [quote name='Doginka'] [B]I[/B][B] proszę o głosy na PP, bo sromotnie przegrywamy[/B]:placz: [URL]http://pies.pl/index.php?strona=konkurs_foto[/URL][/QUOTE] Lece :lol: , moze uda sie dogonic gonczego :evil_lol::razz:.
  14. Zdjęcia rewelacyjne! - jednak się ich doczekałaś :multi:. Gratuluję i podziwiam wytrwałośc :lol:!
  15. [quote name='Kokosek']wygląda świetnie ale nie należy do najmilszych doświadczeń :angryy:[/QUOTE] Wierzę choc sama tego nie próbowałam :evil_lol:, ale widac że świetnie zbliża właścicielkę i psa - gra warta świeczki :thumbs:.
  16. Doginko, wielkie dzieki za foty i oczywiscie za spotkanie -bylo super!:loveu: Wlasnie wrociłam od veta i z oczkami oraz uszami Hollci wszystko jest ok. Dowiedzialam sie nawet, ze nie powinnam przyczepiac sie do jej tuszy bo wszystko jest w najlepszym porzadku :multi:- mala jest nadspodziewanie dobrze zbudowana (jak na suke) i stad takie wrazenie. Przyznam, ze kamien spadl mi z serca:Cool!:.
  17. Fotki bombowe - świetnie sznupkom na czerwonym :thumbs::loveu: obróżka rewelacyjna:ylsuper:.
  18. Dziekujemy, będziemy wpadac :). A na zdjęciach widac duuuuże poświęcenie:cool3::ylsuper:.
  19. [quote name='Kokosek']Witam :) Śliczna ta Twoja psica[/QUOTE] Witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa:lol:.
  20. Wpadłam się przywitac :lol:. Kokos jest super, a tu w dodatku tak 'grzecznie' wygląda ;) [URL]http://img25.imageshack.us/img25/3871/nabetonie.jpg[/URL]. Zdaje się, że swoje maleństwo również powinnam zapisac na takie treningi - widac, że sznupki są szczęśliwe, a przy okazji wytracają odrobinę energii :multi:.
  21. Mnie się podoba 'trójca w natarciu' :evil_lol: i jak fajnie, równo szły - niezłą mają synchronizację :p:loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/584/3c39276d24ce18c9.jpg[/URL]
  22. [quote name='Doginka']Ależ to moje dziecko już zarosło:crazyeye::[/QUOTE] Zaroslo i to strasznie - bedziesz miala duuuuzo do wyrywania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. [quote name='Doginka']Tu pięknie stanęła:loveu: [URL="http://i49.tinypic.com/2uymv6g.jpg"]http://i49.tinypic.com/2uymv6g.jpg [/URL][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Doginka'] Mam nadzieję, że ćwiczycie pozycję wystawową i chodzenie na ringówce:cool3:[/QUOTE] :oops2: .....
  23. [quote name='weszka']Obiecuję, nie będę oglądać na DVD ani na innym domowym nośniku ;)[/QUOTE] Qurcze, ale Wam zazdroszcze ;);):) - ja ostatnio do kina chadzam na filmy typu "Renifer Niko ratuje święta" :( - czekam aby moja latorosl troszke dorosla (przynajmniej pod wzgledem repertuaru kinowego) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  24. ... nareszcie razem :) [URL="http://i45.tinypic.com/2ufttaf.jpg"][IMG]http://i45.tinypic.com/2ufttaf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i47.tinypic.com/szd2x0.jpg"][IMG]http://i47.tinypic.com/szd2x0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i50.tinypic.com/11ruqtx.jpg"][IMG]http://i50.tinypic.com/11ruqtx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i48.tinypic.com/4ftrt0.jpg"][IMG]http://i48.tinypic.com/4ftrt0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i50.tinypic.com/161cght.jpg"][IMG]http://i50.tinypic.com/161cght.jpg[/IMG][/URL]
  25. poszukiwania ... [URL="http://i49.tinypic.com/2uymv6g.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/2uymv6g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i47.tinypic.com/2s97joo.jpg"][IMG]http://i47.tinypic.com/2s97joo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i46.tinypic.com/vn12lk.jpg"][IMG]http://i46.tinypic.com/vn12lk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i49.tinypic.com/mjbjps.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/mjbjps.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i49.tinypic.com/xoibz4.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/xoibz4.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...