Jump to content
Dogomania

arleta33

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About arleta33

 • Rank
  Newbie
 1. [quote name='kaa']Kibic nie jest w Gliwicach, tylko w Rudzie Śląskiej.[/QUOTE] Faktycznie do Łodzi byłoby chyba bliżej
 2. [quote name='bela51']Pianko napisz jeszcze raz ,skąd i dokąd miałby jechać Kibic. Nie przekopałam sie dokładnie przez cały wątek.:shake:[/QUOTE] Rozumiem że Kibic jest w Gliwicach a ja mieszkam w Bydgoszczy,wiec możemy koło warszawy sie spotkać albo może koło łodzi byłoby bliżej. Problem w tym że moge psiaka odebrac tylko w sobotę albo w niedzielę.
 3. [quote name='Pianka']Mam dobra wiadomość:lol: Jest pani, która wypatrzyła Kibicka na allegro. Jest gotowa dac mu DT, aż do czasu znalezienia domu. Pani wie o tym jaki jest Kibic, dlatego chce mu pomóc. Mieszka w Bydgoszczy jak dobrze pamietam, powiedziała, że moze podjechac kawałek drogi po niego np. do Warszawy. Jest to bezpłatny DT, ale nigdy nie wiadomo co się moze wydarzyc i proponuje trzymac kase na Kibica np. jakby zachorował, albo jakby jednak potrzebne była rada szkoleniowca na niego albo na płatne ogłoszenia np. wyróżnione allegro. Proponuje tez póki co trzymac miejsce u megii bo nie wiadomo jak to wszystko wyjdzie. Albo mozemy też zorganizowac jakoś pomoc dla innego psa, który by pojechał na miejsce Kibica do megii. Wtedy bysmy mieli dwa psy uratowane. Jak myślicie ciotki? Nikuś moze jechac dopiero 8 listopada, a pani powiedziała, że moze go zabrać wcześniej, wiec szukamy transportu. Im szybciej Kibic pojedzie tym lepiej. zaprosiłam tu pania na watek, obiecała wejśc i potwierdzić swoją deklaracje, wiec czekamy:multi:[/QUOTE] Witam i Oczywiście potwierdzam wszystko co napisała Pianka :lol: Bedziemy tez z córka szukac aktywnie domu dla Kibica. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wiadomość kiedy można Kibica odebrac.:multi:
 4. ewentualnie dwa lata za zycie i cierpienie żywych stworzeń które kochały i ufały. to trudno uwierzyć
×
×
 • Create New...