[quote name='Szarotka']A nie ma szans na to, ze ktos inny z transportu skorzysta, zeby bylo taniej ???[/QUOTE]
Szarotka, uwierz mi, że zrobię wszystko, żeby było jak najtaniej, ale dziś ustaliłam na 100% DT dopiero telefonicznie o 22:11, więc dziś już za dużo nie zdziałam, bo ludzie na ogół śpią w nocy :)