-
Posts
5311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wunia
-
[quote name='mmd']No to znów coś opędzlowałaś. W kuchni się grasowało:diabloti:[/QUOTE] wróżka czy wiedźma ?
-
[quote name='RenW']No w końcu, bo padam na pysk:lol::lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie bierz tych prochów jeszcze przez moment, poczekaj parę minutek, proszę ...
-
[quote name='Lu_Gosiak']ja moge chwile poczuwać z Gapciem:):)[/QUOTE] Gonia przyszła sobie humor poprawić do Gapcia ;)
-
Zaraz do streszczenia siadam :czytaj:
-
[quote name='mmd']No i Wunia powinna być, znowu gdzieś polazła. Wunia, nie gadaj tyle przez telefon, bo on już ledwie zipie:)[/QUOTE] ostatnią rozmowę telefoniczna przeprowadzałam z Tobą :eviltong:
-
[quote name='Ellig']Mamy ale tu podobno jest "gniazdo rozpusty".....[/QUOTE] dlaczego podobno??? To jest gniazdo rozpusty :D:D:D:D
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Wunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']to superrr wieści!!!! przyjamniej jedna dobra wiadomosc dzisiejszego mojego paskudnego dnia:([/QUOTE] Takie dni, jak Twój dzisiaj :( na szczęście nie są codziennie ... -
[quote name='Borówka16']Pytam ponownie ,czy Gapcio ma ogłoszenia ? Błagam ,ruszcie coś..[/QUOTE] Gapiowe ogłoszenia ruszą po doleczeniu i kastracji.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Wunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']Wysłałam 30 zł dzisiaj[/QUOTE] Gonia13 to Ty jesteś z Radomyśla? -
[quote name='belka123']rozliczenie na mailu[/QUOTE] post rozliczeniowy uzupełniony ;) Dzięki Belka za wyciąg ;) Przykro mi z powodu stawów Kuby :(
-
[quote name='amica']Witajcie cioteczki. U Was zawsze tak dużo się dzieje i jest tak wesoło. Ciesząc się że Gapcio ma taki cudowny hotelik i opiekę, bardzo Was gorąco chce poprosić: [B][COLOR=Red]Cioteczki wejdźcie please na bazarek dla Iskierki, koleżanki Cookiesia. Dziś o 21 kończy się a nikt prawie tam nie zagląda [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/heul.gif[/IMG] Osobiście dawałam fanty:)[/COLOR][/B][COLOR=Red] [COLOR=Red]Przy okazji poznacie cudowną Iskierkę, ja się w niej zakochałam Gapcio też by się zakochał.[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][U][COLOR=#0000ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182738-Tworze-Lubisz-dobry-film-A-adnAE-biA-uterie-Iskierka-zaprasza-8-04-10-godz-21-00?p=14382099#post14382099"]http://www.dogomania.pl/threads/1827...9#post14382099[/URL][/COLOR][/U][/QUOTE] [quote name='Szarotka']Cioteczki idzcie kupcie te pare filmow co zostalo :) ceny przystepne a malutka ma klopoty z tylnymi lapkami :(:([/QUOTE] Byłam i misia zaklepałam ;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Wunia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 30,oo od Małgorzaty z Radomyśla Wielkiego, bez nicku ;) Dziękuję ;) -
O Szarotka i Sylwia przybyły :D
-
[quote name='Ra_dunia']A jakie? Zielone?[/QUOTE] [quote name='RenW']Uuuu, Ciotka inne dopalacze stosuje:roll:[/QUOTE] Ja tam mam dożylne z obsługą raz na kwartał ;)
-
Powodzenia Belka ;)
-
[quote name='RenW']Widzę, że Ciotka też zorientowana jest w ogłupiających medykamentach:crazyeye::razz::evil_lol::evil_lol: Czyli jedzie/jechała na prochach!:-o:cool3::lol:[/QUOTE] Coś tam o nich wiem, ale ja zgoła inne biorę :diabloti:
-
Małe różowe na uspokojenie to na mur beton Hydroxyzyna (Hidroxizinum) ;)
-
fajnie ... białe winko po różowej tabletce :knuje: odlotowa mieszanka :cool2:
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
Wunia replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Divi, poczytam, zobaczę jak i czy mogę pomóc ...