Jump to content
Dogomania

Wunia

Members
  • Posts

    5311
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wunia

  1. no i kto użyczy konta Gapciowi? Ja nie mogę bo na swoim koncie mam już Luckyego :)
  2. no to na co czekamy? tytuł Nika zmieniaj i rozsyłamy wątek :)
  3. odjęte są wydatki od wszystkich wpływów na koncie :) nie dzielę na stałe i jednorazowe :) odrobineczkę :)
  4. marzec jest osobno, to jest sama gotówa Luckyego na 28 luty, dzisiejsze wpłaty w wysokości 110 zł. są poniżej :) 900,oo zł. to saldo na koniec lutego + marcowe dzisiejsze 110,oo to razem 1.010,oo zł. Lucky ma zabezpieczone na koncie :) nie liczę deklaracji tylko same realne wpływy :) Na koniec marca zsumuję saldo lutowe i marcowe :)
  5. Cioteńki post #712 uzupełniony o dzisiejsze wpływy na ten moment :)
  6. [quote name='Ellig']Dziekuje Wunia,Gapciowi wyslalam karme za ponad 100 zl a wiec te 20 zostawie na swoje inne zobowiazania :)[/QUOTE] Dziękujemy Ellig :)
  7. decydenta nie ma :( Nika tu rządzi ...
  8. przyjechało żarełko dla Gapcie :) do odbioru u mnie 20 kg. karmy :) ciężkie, chłopa potrzeba :)
  9. [quote name='asiulek-85']pieniążki raczej nie są potrzebne, bo piesek w Medorze... A ja proponuje cały zapał zaangażowania w dyskusje przenieść na pomoc Gapciowi bo nadal jest na ulicy...[/QUOTE] Ellig, na psiuńka, który teraz jest w Medorze pieniążki na razie nie są potrzebne, więc wstrzymaj swoje "złote" 20 zł. może na Gapcia?
  10. no dobrze, to w sprawie Gapcia ... tylko konkrety poproszę ... jedzenie będzie miał, dziś przyjedzie ... poproszę o konkretne oczekiwania, jasne i proste ... potrzebny DT - szukamy DT, potrzebne pieniądze - robimy sciapę na psa, trzeba go odłowić - to działamy, ale na razie w sprawie Gapcia również jest bicie piany a konkretów zero!!!!! Boję się, że to będzie kolejna sprawa, która Nikę przerośnie ... bo na razie gdybamy ... potrzebny decydent, to niech Nika to powie, jasno i wyraźnie ... to nic złego przyznać się do bezradności ... ani też żaden wstyd!
  11. oj, Ellig, przebrnęłaś przez naszą gorącą dyskusję? Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem czy są potrzebne dla psiuńka pieniążki czy nie i ewentualnie gdzie je wysyłać ?
  12. ja też już kilka razy oplułam monitor :)
  13. [quote name='Isadora7'][B]o ile ci pasuje obrona w rozmiarze 85E to nie ma sprawy :):):)[/B][/QUOTE] to ja też chcę :)
  14. a tak końcowo, to uważam, że na stronie Medoru pod imieniem "Zapomniany" informacje powinny być sprostowane, i już. Nika pewnie ma taką moc sprawczą :)
  15. Gapcio? Jutro przyjeżdża do mnie 20 kg. karmy dla niego :)
  16. [quote name='asik007']Niektórzy z tego wątku robią wszystko dobrze bo nie zrobili nic.[/QUOTE] przykro mi, ale się mylisz :( [quote name='asik007']Ale wyręczyła Was 14 letnia dziewczyna.[/QUOTE] owszem ... [quote name='asik007']Zastanówcie się co piszecie.[/QUOTE] nie piszę nic bez zastanowienia ... [quote name='asik007']Pewnie większość z Was ma pracę, dysponuje jakąś gotówką. Jesteście osobami dorosłymi i samowystarczającymi.[/QUOTE] oj, też możesz się mylić ... [quote name='asik007']I obwiniacie Nikę, że nie miała pieniędzy żeby jechać z psem do wet.???? A czy ktoś zaproponował, że te pieniążki założy?[/QUOTE] skoro ktoś się czegoś podejmuje, to chyba wie co robi ... [quote name='asik007']Ale wyręczyła Was 14 letnia dziewczyna.[/QUOTE] może po prostu, nie na wszystko można sobie w tym wieku pozwolić ... [quote name='asik007']Dlaczego nikt z Was nie wziął psa do domu? Przecież większość z Was mieszka w Łodzi. [/QUOTE] najpierw zapytaj, a potem takie kolokwialne teksty rzucaj ... [quote name='asik007']Ja też nic nie zrobiłam, żeby ją wyręczyć i bardzo mi przykro.[/QUOTE] mnie też przykro :( [quote name='asik007']Ale chociaż nie krytykuje.[/QUOTE] ??? Amen
  17. [quote name='polubek']nie ma bata. na pewno by udało się zebrać i nawet w ratach oddawać. [/QUOTE] uważam, że FNiZ nie odmówiłaby pokrycia kosztów leczenia psa ... zapraszam na wątek Lucky z Rawy ... problem byłby z DT ... a poza tym to fenomen dogo już nie raz pokazał, że pieniądze to najmniejszy problem ... cieszę się, że pies jest bezpieczny ... pudelek.pl, kto ma na to czas? :-o Ja osobiście nie mam :roll: Ciocia Isadorka - święte słowa, bez opozycji własne zdanie nic nie znaczy :) Amen A Nika - szacunek za Twoje wysiłki dla bezpieczeństwa psiaka (miałam przyjemność Cię poznać) :) jeszcze nie jednego Cię życie nauczy ... Majuś - jestem z Tobą, bo w naszych działaniach intrygi są najgorsza rzeczą jaka może się zdarzyć w naszych wspólnych wysiłkach :shake: ...
  18. [quote name='nika28']Bo nie ma miejsc czy tak trudno to zrozumieć ![/QUOTE] nie, to akurat można zrozumieć :) ale wierzę w FNiZ a zacytowana odpowiedź p.Natalii wcale mi tu nie pasuje, zupełnie jak sparaliżowany pies ... tylko o to mi chodzi :(
  19. [quote name='nika28']Przepraszam, moja wina. Nie jestem wetem i się na tym nie znam.[/QUOTE] Nika, to nie Ty napisałaś, że jest sparaliżowany, tylko Medor na swojej stronie ... tylko nie powinni być aż tak kreatywni, żeby na swojej stronie zamieszczali informacje, które owszem, potwierdzają zdarzenia, ale mijają się z prawdą, to mają być wiarygodne organizacje do diabła, chyba nie?
  20. [I]"...Nie prowadzimy schroniska, mamy psy tylko w domach tymczasowych, nie możemy ci pomóc.[/I] [I]telefon odebrała p. Natalia..."[/I] no dziewczyny, tu nie chodzi o słowa tylko o sam kontekst tego tekstu ... wszyscy są be, a oni cacy? Przypomina mi to trochę manipulację stosowaną przez kreatywną dość prasę brukową ... a nie pytano podczas tej rozmowy o leczenie psa? Czy najpierw nie należy wyleczyć "sparaliżowanego" psa? Po co Medor, który już zajął się psem miał dzwonić niby do FNiZ? To go wzięli czy chcieli oddać? No i tu dochodzimy do tego o co chodzi ... po co Medor dzwonił do FNiZ, może mi ktoś powiedzieć?
  21. no dobrze, ale [B]paraliż[/B] i [B]niedowład[/B] to jest znaczna różnica ... przy chodzeniu bardzo znaczna ...
  22. i jakie jeszcze fundacje na Boga?
  23. uważam, że sprawę trzeba wyjaśnić ... może Medor kreuje rzeczywistość ... dlaczego niby sparaliżowało nagle psiaka, skoro na zdjęciach stoi na tylnych łapkach ... nie wierzę w to, że FNiZ przyjęło takie stanowisko !!!!!
×
×
  • Create New...