-
Posts
5311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wunia
-
no i kto użyczy konta Gapciowi? Ja nie mogę bo na swoim koncie mam już Luckyego :)
-
no to na co czekamy? tytuł Nika zmieniaj i rozsyłamy wątek :)
-
odjęte są wydatki od wszystkich wpływów na koncie :) nie dzielę na stałe i jednorazowe :) odrobineczkę :)
-
marzec jest osobno, to jest sama gotówa Luckyego na 28 luty, dzisiejsze wpłaty w wysokości 110 zł. są poniżej :) 900,oo zł. to saldo na koniec lutego + marcowe dzisiejsze 110,oo to razem 1.010,oo zł. Lucky ma zabezpieczone na koncie :) nie liczę deklaracji tylko same realne wpływy :) Na koniec marca zsumuję saldo lutowe i marcowe :)
-
Cioteńki post #712 uzupełniony o dzisiejsze wpływy na ten moment :)
-
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Dziekuje Wunia,Gapciowi wyslalam karme za ponad 100 zl a wiec te 20 zostawie na swoje inne zobowiazania :)[/QUOTE] Dziękujemy Ellig :) -
decydenta nie ma :( Nika tu rządzi ...
-
przyjechało żarełko dla Gapcie :) do odbioru u mnie 20 kg. karmy :) ciężkie, chłopa potrzeba :)
-
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
wrrrrrrrr dubel ... -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiulek-85']pieniążki raczej nie są potrzebne, bo piesek w Medorze... A ja proponuje cały zapał zaangażowania w dyskusje przenieść na pomoc Gapciowi bo nadal jest na ulicy...[/QUOTE] Ellig, na psiuńka, który teraz jest w Medorze pieniążki na razie nie są potrzebne, więc wstrzymaj swoje "złote" 20 zł. może na Gapcia? -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
no dobrze, to w sprawie Gapcia ... tylko konkrety poproszę ... jedzenie będzie miał, dziś przyjedzie ... poproszę o konkretne oczekiwania, jasne i proste ... potrzebny DT - szukamy DT, potrzebne pieniądze - robimy sciapę na psa, trzeba go odłowić - to działamy, ale na razie w sprawie Gapcia również jest bicie piany a konkretów zero!!!!! Boję się, że to będzie kolejna sprawa, która Nikę przerośnie ... bo na razie gdybamy ... potrzebny decydent, to niech Nika to powie, jasno i wyraźnie ... to nic złego przyznać się do bezradności ... ani też żaden wstyd! -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
oj, Ellig, przebrnęłaś przez naszą gorącą dyskusję? Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem czy są potrzebne dla psiuńka pieniążki czy nie i ewentualnie gdzie je wysyłać ? -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
ja też już kilka razy oplułam monitor :) -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]o ile ci pasuje obrona w rozmiarze 85E to nie ma sprawy :):):)[/B][/QUOTE] to ja też chcę :) -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
a tak końcowo, to uważam, że na stronie Medoru pod imieniem "Zapomniany" informacje powinny być sprostowane, i już. Nika pewnie ma taką moc sprawczą :) -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Gapcio? Jutro przyjeżdża do mnie 20 kg. karmy dla niego :) -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik007']Niektórzy z tego wątku robią wszystko dobrze bo nie zrobili nic.[/QUOTE] przykro mi, ale się mylisz :( [quote name='asik007']Ale wyręczyła Was 14 letnia dziewczyna.[/QUOTE] owszem ... [quote name='asik007']Zastanówcie się co piszecie.[/QUOTE] nie piszę nic bez zastanowienia ... [quote name='asik007']Pewnie większość z Was ma pracę, dysponuje jakąś gotówką. Jesteście osobami dorosłymi i samowystarczającymi.[/QUOTE] oj, też możesz się mylić ... [quote name='asik007']I obwiniacie Nikę, że nie miała pieniędzy żeby jechać z psem do wet.???? A czy ktoś zaproponował, że te pieniążki założy?[/QUOTE] skoro ktoś się czegoś podejmuje, to chyba wie co robi ... [quote name='asik007']Ale wyręczyła Was 14 letnia dziewczyna.[/QUOTE] może po prostu, nie na wszystko można sobie w tym wieku pozwolić ... [quote name='asik007']Dlaczego nikt z Was nie wziął psa do domu? Przecież większość z Was mieszka w Łodzi. [/QUOTE] najpierw zapytaj, a potem takie kolokwialne teksty rzucaj ... [quote name='asik007']Ja też nic nie zrobiłam, żeby ją wyręczyć i bardzo mi przykro.[/QUOTE] mnie też przykro :( [quote name='asik007']Ale chociaż nie krytykuje.[/QUOTE] ??? Amen -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']nie ma bata. na pewno by udało się zebrać i nawet w ratach oddawać. [/QUOTE] uważam, że FNiZ nie odmówiłaby pokrycia kosztów leczenia psa ... zapraszam na wątek Lucky z Rawy ... problem byłby z DT ... a poza tym to fenomen dogo już nie raz pokazał, że pieniądze to najmniejszy problem ... cieszę się, że pies jest bezpieczny ... pudelek.pl, kto ma na to czas? :-o Ja osobiście nie mam :roll: Ciocia Isadorka - święte słowa, bez opozycji własne zdanie nic nie znaczy :) Amen A Nika - szacunek za Twoje wysiłki dla bezpieczeństwa psiaka (miałam przyjemność Cię poznać) :) jeszcze nie jednego Cię życie nauczy ... Majuś - jestem z Tobą, bo w naszych działaniach intrygi są najgorsza rzeczą jaka może się zdarzyć w naszych wspólnych wysiłkach :shake: ... -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Bo nie ma miejsc czy tak trudno to zrozumieć ![/QUOTE] nie, to akurat można zrozumieć :) ale wierzę w FNiZ a zacytowana odpowiedź p.Natalii wcale mi tu nie pasuje, zupełnie jak sparaliżowany pies ... tylko o to mi chodzi :( -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Przepraszam, moja wina. Nie jestem wetem i się na tym nie znam.[/QUOTE] Nika, to nie Ty napisałaś, że jest sparaliżowany, tylko Medor na swojej stronie ... tylko nie powinni być aż tak kreatywni, żeby na swojej stronie zamieszczali informacje, które owszem, potwierdzają zdarzenia, ale mijają się z prawdą, to mają być wiarygodne organizacje do diabła, chyba nie? -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[I]"...Nie prowadzimy schroniska, mamy psy tylko w domach tymczasowych, nie możemy ci pomóc.[/I] [I]telefon odebrała p. Natalia..."[/I] no dziewczyny, tu nie chodzi o słowa tylko o sam kontekst tego tekstu ... wszyscy są be, a oni cacy? Przypomina mi to trochę manipulację stosowaną przez kreatywną dość prasę brukową ... a nie pytano podczas tej rozmowy o leczenie psa? Czy najpierw nie należy wyleczyć "sparaliżowanego" psa? Po co Medor, który już zajął się psem miał dzwonić niby do FNiZ? To go wzięli czy chcieli oddać? No i tu dochodzimy do tego o co chodzi ... po co Medor dzwonił do FNiZ, może mi ktoś powiedzieć? -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
no dobrze, ale [B]paraliż[/B] i [B]niedowład[/B] to jest znaczna różnica ... przy chodzeniu bardzo znaczna ... -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
i jakie jeszcze fundacje na Boga? -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
uważam, że sprawę trzeba wyjaśnić ... może Medor kreuje rzeczywistość ... dlaczego niby sparaliżowało nagle psiaka, skoro na zdjęciach stoi na tylnych łapkach ... nie wierzę w to, że FNiZ przyjęło takie stanowisko !!!!! -
Stary pies potrącony przez samochód... DT potrzebne na JUŻ ! Łódź
Wunia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
sprawa dla reportera :)