[B]Wieści od Belki:[/B]
u Gapcia wszystko ok, ma się dobrze i jest na "swoim" miejscu, nakarmiony.
U Belki jest uszkodzony internet, mają uszkodzenie łącza i TP SA dało sobie na naprawę [B]3 [/B]dni.
rozliczenie wpływów należy założyć, że będzie we wtorek, dopiero wtedy dostanę info o wpływach na konto, chyba, że TP szybciej się upora, to wtedy mam info jutro i lecimy bez opóźnień informacyjnych.
To tak w telegraficznym skrócie :)
Jestem z Belką w kontakcie telefonicznym :)