[FONT=Microsoft Sans Serif][B]Streszczenie przedpołudniowe:[/B]
[/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]Późnym wieczorem przyznałam się do winy, że to przeze mnie zima trzyma tak długo. Nocka cichutka tylko [B]Ingrid44 [/B]tradycyjnie sama na posterunku, było o Gapciu i dla Gapcia bo ciocia [B]Irenaka[/B] deklarowała parę złotych po 20-tym a wpłaciła 50,oo po 10-tym, rankiem była[B] kawa dla wszystkich, ka(Wunia)[/B] cioci RenW ma być mała z cukremi ogłoszono [B]dzień piwa[/B] i z tego powodu ciocia [B]Irenaka[/B] wylizała monitor, [B]RenW[/B] raniutko wyprowadziła na wątku Gapcia na spacer, jak przystało na nasz wątek dzięki [B]Ra_duni[/B] wróciło kołem żarełko bo pomysł na bazarek kulinarny padł.Ustalono hasło na transparent dla Gapcia [B]"W niedzielę wyjeżdżam - daj mi spokój ludziu".[/B]
[/FONT]