No właśnie nasze yoreczki to jak błyskawice:roll:
Fredzia jest bardzo pogodna, wesoła, skora do zabawy, ale grzeczna.
Nie brudzi w domku, chyba że na gazetkę w łazience- dopiero zaczyna chodzić na spacerki, ale już na pierwszych załatwia potrzeby na dworzu.:evil_lol:
Lubi się bawić swoimi zabaweczkami( sznureczki, kaczuszka):eviltong:
Jest wogule super, zresztą jak wszystkie nasze kochane psinki.:razz:
Tak gada zakochana pani