[quote name='Arabeska^^']Hih, moja tak walczy o wszystko - czy to kość czy to choćby centymetr (dzisiaj na przykład tak ganiała za nim po pokoju, że prawie ze śmiechu padłam :lol: :D).[/quote]
One są rozkoszne, ja kupiłam Fredzi nową zabaweczkę i nie mogłam uwierzyć:crazyeye: że ona się tak cieszy, skacze ,podskakuje, podrzuca,:evil_lol: cuda taka radość, szok:lol::lol:
[quote name='karkakarka']słodka Fredzia :) :loveu:[/quote]
Fredzia dziękuje Toli:evil_lol: