-
Posts
2037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by FREDZIU
-
Gdzie jesteś? Zniknęłas:razz:
-
[quote name='Doti1986'][URL]http://i50.tinypic.com/2drt79t.jpg[/URL] Cóż to za diabeł :diabloti:[/QUOTE] Cześc tu rzeczywiście widzę małego stworka-potworka:evil_lol::evil_lol: Nie zartuje, Westuś jest sliczny i taki błyszczący:lol:
-
Cześć, Yokulka na balkoniku wygląda slicznie, a siateczkę ma taka jalk Fredziula:lol:
-
Cześć Ulcia daj jakieś foteczki;)
-
[quote name='dysia-u']spaniela i tak w większości obcinam nożyczkami , tylko takie"trudne'miejsca musze wygolić ale najbardziej mi chodzi o Mejsule bo jak dziś patrze na nia jak ziaje po powrocie z ogródka to mi jej uch!!!! jak żal. dzięki Doti dzis zamawiam[/QUOTE] Cześć, mi też żal Fredzi ona też ziaja:-(Uf jak gorąco:shake:
-
[quote name='Doti1986'][URL]http://i45.tinypic.com/263eotu.jpg[/URL] Dokładnie tak samo wygląda Pixi po wypadzie na działkę:)[/QUOTE] [quote name='laurin']a potem cała mordka w piasku:loveu::evil_lol: ale padnięta:tard: [URL]http://i45.tinypic.com/263eotu.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='dysia-u'][URL]http://i45.tinypic.com/263eotu.jpg[/URL] skończyliście psa , paskudniki. Przecież ona chyba nie dycha!!!!![/QUOTE] [quote name='Yoko2009']Hej hej ten "czysty nieboszczyk" podoba mnie się najbardziej:):) słodzizna taka:)[/QUOTE] Cześć dziewczyny, ta moja Fredziola to nie bardzo toleruje taki upał:shake::shake:często nam dyszy i wytyka ozorek:shake:dziś wróciliśmy ze spacerku(spokojnie i tylko 10min) a sapała, oddech przyspieszony, ozorek w rulonik:-(:-(. Dzwoniłam do weta, kazał duzo poić, wiatraczek zastosować i kąpiel chłodną i wiecie co pomogło od ręki. Kąpiel chłodna i natychmiast oddech się unormował:crazyeye::crazyeye:. Ale i tak badania zrobimy:roll::roll:. A jak wasze pocieszki znoszą ten upał?:roll:
-
Cześć pozdrawiamy srodowo i zapraszam na foteczki. Ja nie wiem o co chodzi( a szkoda;):evil_lol:)ale trzymam kciuki żeby sie udało. PA
-
Cześć Ulcia, super, że u Was słoneczko. Lepiej słoneczko niz deszcz. Zapraszam na fotki:lol:
-
Witamy i na foteczki zapraszamy:lol:
-
Cześć, ten cziłała to naprawdę mały potworek:evil_lol::evil_lol: Pieska nakarmiłam, konkretnie Sabę:loveu:ma takie smutne oczka. Killer też jest słodki, super, ze go ktoś przygarnął. Zapraszam na fotki:loveu:
-
[quote name='Doti1986']U mnie upały są od soboty ale dziś to strasznie duszno jest nie ma czym oddychać...[/QUOTE] Zgadza się ja też mam dość, lubie ciepło, ale nie duchotę. zrobiłam wpis w galerii, wstawiłam fotki i jak miałam was odwiedzić to padłam i dopiero sie obudziłam, uuuufffffffff:shake:
-
Cześć dziewczyny, a teraz zapraszam na ostatnią część fotek. TAK FREDZIA WYGLĄDAŁA W DRODZE Z WYCIECZKI I W DOMKU:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i46.tinypic.com/2vb7cwy.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1hsgba.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/23uvqf9.jpg[/IMG] A tak lezała nasza księzniczka w domku, czysty nieboszczyk:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/263eotu.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doti1986'][URL]http://i48.tinypic.com/2rppkk0.jpg[/URL] ona to ma ten jęzorek:)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='laurin']Witam :) Ale Wam fajnie ze nad morzem byliście :) Moje dziewczyny uwielbiają kopać w piasku w piaskownicy to na plaży też by się im podobało :D[/QUOTE] Zapewne, Fredzia strasznie szaleje, kopie jak krecik:evil_lol::evil_lol: [quote name='jot11']Ślicznie nad morzem.Nie spuszczacie Fredzi ze smyczy? [URL]http://i48.tinypic.com/2rppkk0.jpg[/URL] jakie Fredziula ma długie włosy :crazyeye: pięknotka :loveu:[/QUOTE] Prawda,że dlugie i do tego już po ścieciu, niewielkim ale zawsze:lol:. Spuszczamy Fredziulę, ale na plaży było trochę osób, więc nie chciałam zaburzać ich spokoju:angryy: [quote name='*kleo*'][URL]http://i50.tinypic.com/2469ttg.jpg[/URL] i nawet hopki Fredziulka odstawiała :p[/QUOTE] Tak, skakała jak na sprężynkach:evil_lol: [quote name='Pegaza']Tez sie zgadzam z Be fajnie znow to zobaczyc:) a mi sie podoba ta fota tzn wiecej uwagi przykul moj wzrok na te buty bo tak fajnie to wyglada morze piasek i buty a wlascicieli butow brak hihihi [URL]http://i48.tinypic.com/9qwswk.jpg[/URL] Fredka oczywiscie tez fajna:loveu:[/QUOTE] Właściciele wyskoczyli z bucików i masowali nóżki piaseczkiem:evil_lol: [quote name='laurin']Witam w piękne słoneczne popołudnie:loveu:[/QUOTE] [quote name='dysia-u']u nas w cieniu 35 stopni. ale jazda!!!!![/QUOTE] Witam, u mie też temp. powyżej 30 stopni-super, prawda:lol:
-
[quote name='tigrunia']Jak fajnie, że można u Ciebie morze pooglądać :loveu: :multi:[/QUOTE] Cieszę sie,ze mogę Wamdać namiastke morza:evil_lol::loveu:
-
[quote name='karkakarka']Hejka Fredziule! Teraz wszędzie jest dużo yorków ;)[/QUOTE] Cześć tak to prawda, prawdziey wysyp:evil_lol:
-
Cześć co ja widzę nowy nabytek?:-o Przeprasza, albo nie dozytałam, albo nie wiem, ale mozesz mi napisać co to za rasa:roll::roll::oops::oops:Sorry ale sie nie znam:oops::shake:
-
Cześć, foteczki super, a Odusiak ma racje co będzie trzymal ogonek na zawołanie:evil_lol: Zapraszam na nowe fotki:lol:
-
Pozdrawiamy i na fotki nowe zapraszamy:lol:
-
Pozdrawiamy wtorkowo i zapraszamy na foteczki:lol:
-
Cześć Dotinki, foteczki Pixi sa sliczne, szczególnie jak spi zwinięta w kłębek-śliczne:loveu: Zapraszam na fotki-nowe:lol:
-
I następna porcja:lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/xt649.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rppkk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2cwpla8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/w0i1hf.jpg[/IMG] I jeszcze raz motorki. [IMG]http://i45.tinypic.com/2a0mhc2.jpg[/IMG] NA RESZTĘ ZAPRASZAM JUTRO- JAK FREDZIA WYGLADAŁA W DRODZE POWROTNEJ I W DOMKU:evil_lol:
-
I dalszy ciąg nadmorskiej zabawy:evil_lol: [IMG]http://i48.tinypic.com/9qwswk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2gv4fio.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/33xygp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2u5qr2p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vmeccz.jpg[/IMG]