[quote name='Żana i Sherry']Dziękujemy, wiemy, że uśmiech jest "boski"
Szufladka jeszcze się powiększyła kiedy wypadły ząbki mleczne, nowe są większe.
Ale to Sherrinkę trochę wyróżnia wśród yorkowych dogomaniaków.[/QUOTE]
Przynajmniej masz jedną jedyna w swoim rodzaju:) Nam podwójny kiełek też zrobił robotę i Pix ma jeden krzywy ząbek:(