[quote name='Natalia&Lola']Cichutko ponieważ net odmawia pracy:angryy:
Jeżeli chodzi o Nole i tego "sprzedawce" to z tych szczeniąt (chyba były 3) został jej ostatni.
Straż dla zwierząt jeszcze nie miała czasu aby do niej pojechać. A ktoś zdołał kupić u niej pieski.... :-(
jutro rano jadę tam, dowiedzieć się czy mają zamiar co kolwiek ruszyć. Jak nie, to mam zamiar nagłośnić całą sytuację. Mam nadzieje, że programy w tv i gazety się tym zainteresują.[/quote]
Szkoda mi tych maleństw:placz: