[quote name='Viky i Ja']Zgłaszam protest !!! A gdzie ciacha dla mnie ?:placz: Że herbatki nie masz to wiem, ale bez ciastek :-(:shake::-(
Witamy piękną Pixi :loveu:, tak się oburzyłam na jot11 (ale dziwnie tak pisać nie znając imenia), że zapomniałam się z Wami przywitać :oops:
A jak zdrówko, choróbsko odpuszcza ?
Pozdrawiamy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Proszę bardzo jacy wszyscy zazdrośni o tą kawkę i ciasteczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A mnie gorączka troszeczkę spadła ale za to od rana mam takie kiepskie samopoczucie, wymioty :placz::placz::placz: