Zuziu M dziekujemy Ci za wszystkie informacje o naszej Dagusi, oraz za te przepiekne foteczki!. Tak naprawde mimo nie przespanej całej niepełnej nocy to ja Ci zazdroszcze tego kontaktu z tymi pieskami w takim pieknym miejscu i ze mozesz miec ich wiecej niz 3. Okolica piekna = wybiegi dla pieskow wspaniałe do spacerowania, odpoczynku i grzania futerka na słoneczku. Wiec dziewczynki a zwłaszcza nasza Dagusia cieszy sie tym bardzo- bo tyle lat tego nie miała:lol: