Coz by Ci zyczyc, kiedy zyczen tyle
na kazdej kartce,tu wszedzie.
Kazdy Cie kocha i zyczy mile.
Coz moje słowo znaczyc tu bedzie?.
Wiec sle Ci jedno zyczenie mile;
badz szczesliwa przez zycie całe
no i prosze jeszcze skromnie; nigdy nie zapomnij o mnie.
Kochana Laurko to sa zyczenia dla Ciebie od Ogusia z Piły
[B]Z okazji Dnia Kobiet Droga Mimi
Zycze Ci abys odnalazła
w ciszy swoje mysli i marzenia
w bliskich Ci osobach sile i piekno stworzenia
A w otaczajacym swiecie radosc istnienia.
Watek nie Twoj Droga Mimi, ale zyczenia dla Ciebie i Twojej Pani od Ogusia z Piły
[/B]
to naprawde super wiesci:bigcool::bigcool::bigcool::ylsuper::ylsuper::ylsuper:. Nasz brunecik juz w swoim domciu. :multi::multi::multi:. Czekamy na foteczki i na wpis Psa Wolnego
Psie Wolny wielkie, wielkie DZIEKI za napisanie nam tu o Rufusku!. I jak to czasami spiewaja kochany Rufusku ..... szczesliwej drogi juz czas:loveu::loveu:.Niech Ci sie szczesci w nowym domciu. Bardzo bym chciała zobaczyc naszego bruneta w nowym domciu- moze beda foteczki
zdjecia sa przecudne!:loveu:- mi sie najbardziej podoba to zdjecie, jak oby dwa czekaja - moze na cos wyjatkowo smacznego?. Zuzliczku naprawde cuda, cuda. Ja nie zawsze pisze , ale zawsze jestem na watku Bercika.
Miłosc jest piekna
Nawet przyjemna
Lecz tylko wtedy, gdy jest wzajemna.
Z okazji Walentynek Wszystkim , DUZO MIŁOSCI zyczy OGUS:iloveyou::Rose::calus::buzi:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/255/a9b29978b74ad3bf.jpg[/IMG]a tu ide z moja pania do sklepu. Ja potrafie zaatakowac pieska jak mi sie jakis nie podoba