Jezeli chodzi o moja deklaracje to wszystko jest napisane na stronie 170 post 1695. , kiedy to cioteczka Laurka wszystko wyjasnia. Bardzo prosze przeczytac i wiecej nie pisac ze zalegam z wpłatami, gdyz jak mogłam to zawsze wysyłałam duzu wczesniej.Przepraszam, ale jeszcze nie mam siły wejsc na dogo. Laurko Kochana Ty wiesz o czym pisze. Zycze kochanej Dagusi, aby znalazła szczesliwy i kochajacy domek.