Ja mam szampon i odżywkę z JP Hary (Tola ma po nich miękkie i błyszczące włoski), a dziś kupiłam lotion do rozczesywania z Khar'y. Pani w sklepie zoologocznym zachwalała i mówiła, że w salonach dla psów takich używają... ale różnie to bywa z zachwalanymi rzeczami :roll: