Szukałam na stronie związku jakiś dokładniejszych danych, ale niestety nic nie znalazłam :( czy możecie mi podać adres miejsca w którym ma się odbyć ta wystawa :roll: i czy są jakieś konkretne godziny wystawiania yorków - dodam, że chcę tam jechać nie jako wystawca, tylko jako oglądający :)