Hej :)
Pixi śliczna :) jak zawsze :evil_lol:
A to, że pies ma metryczkę, to znaczy, że jest rodowodowy tylko właściciele nie wyrobili mu rodowodu. Oznacza to tez, że jego dzieci nie moga mieć rodowodu, bo piesek nie brał udziału w wystawach, przez co nie zdobył papierów na reproduktora. Ale to tak na marginesie ;)
Pozdrawiam :p