[quote name='agaga21']KLIKNIJ PROSZĘ W TEN BIAŁY OBRAZEK, PRZENIESIESZ SIĘ DO BAZARKU-TO TAKI DUZY BANEREK:evil_lol:.
JA GO NIE WYSTAWIŁAM TYLKO SAINT, WIĘC TO Z NIM MUSISZ SIĘ SKONTAKTOWAĆ;) [/QUOTE]
Wiem, wiem :eviltong:, myslalam jednak, ze skoro na Bogatynie i Szczecinek to ktos " z ekipy" pilotuje sprzedaz :oops: i przesylki :oops:.