Jump to content
Dogomania

jurosia

Members
  • Posts

    486
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jurosia

  1. U Ani w domu już dwa zwierzaki chorują, martwimy się :shake:
  2. już się doczytałam że chronią :oops:
  3. [B]Justyna[/B] dzięki ! :multi:mam nadzieję że te szczepienia ( bo nie znam się na nich) chronią Bekusia i że przyjedzie do nas cała i zdrowa Bekuś czeka na Ciebie już cała wyprawka i 30 kg jedzonka :calus:
  4. :placz::placz::placz: Bekuś wszyscy o Tobie zapomnieli czy co ?
  5. Bekuś już tylko 10 dni zostało do przyjazdu Ania napisała mi, że była u weta. Jedna z jej suń jest chora, nie wiadomo jeszcze czy to nie nosówka. Dalej nie wiadomo czy Beki jest szczepiona, bo nie ma jej dokumentów( a operacja, a sterylka?). Ja pisałam wcześniej w tej sprawie do [B]justyna wolontariat[/B], która opiekowała się jeszcze Beki w schronisku, żeby pomogła odzyskać dokumenty Beki, ale nic, cały czas jest cisza! Czy ktoś może pomóc rozwiązać tę roszadę?
  6. jeszcze proszę o podpowiedź co mam kupić do czesania Beki, [B]aganica[/B] jak była z wizytą to mi mówiła, ale już nie pamiętam :oops:
  7. no to termin przyjazdu Beki ustalony na 4 lipca, przywozi ją Ania, tylko szkoda że pociągiem, trochę się Bekuś umorduje i Ania też :roll:
  8. [quote name='aganica']Nie przesadzasz , posłanie im większe tym lepsze..A swoją drogą gdzie takie znalazłaś ?? Moje panny mają 130/90 i myślałam że to już gigant ..[/quote] na allegro, już zamówiłam :lol:
  9. będę zamawiać posłanko dla Beki, proszę o podpowiedź jakie powinno mieć wymiary czy takie 150/110 cm to jest właśnie wymiar benka, czy może przesadzam ;)?
  10. przyjazd Beki do nas w pierwszych dniach lipca, w każdym razie do 5 lipca
  11. A ja to wiedziałam, że jesteśmy wyjątkowi :evil_lol: i wspaniali :eviltong: i że Bekuś właśnie na nas czeka ;)
  12. ostateczny termin to 4 lub 5 lipca, a jak się uda to tydzień wcześniej, ale to jescze nic pewnego
  13. wizyta po. kiedy tylko chcecie :lol: mega bo moje psy by w całości przez nią przeszły :lol: firmy Armed responser rozmiar xl taka zaciskowa ( chociaż Ania sugeruje, że bez kolczatki się nie obejdzie, ale bleee... nie lubimy kolczatek na psie)
  14. no pewnie że pojedzie:lol: Bekuś masz już zamówioną smycz i obrożę, taką mega, specjalną dla benków
  15. Cioteczki napiszcie proszę jaką karmę preferujecie dla waszych beniusiów, oczywiście wiem że w grę wchodzą osobiste upodobania podopiecznych, ale może jest coś wybitnie wskazane dla benków i czy podajecie im ryż z kurczakiem,a jeśli tak to w jakich ilościach ? Oczywiscie na pewno będziemy się kosnultować z naszą wetką, ale opinie właścicieli benków to też cenne info.
  16. [quote name='Paulina_mickey']Bardzo się cieszę ,że wizyta się udała :loveu: Mam nadzieję, że jak Beki trafi do Was to psiaki się dogadają razem :oops:[/quote] :loveu: no to odliczamy dni do przyjazdu naszej Bekusi Psiaki się dogadają (nawet gdybyśmy mieli dzielić dom i ogród na pół ;)), w końcu to sunia. A ja ostatnio ''testowałam Bryśka'' na wielkiej terierce rosyjskiej, pierwszy odruch to ogon pod siebie i do mamusi (czyli do mnie), żadnego obszczekiwaniam, myślę że Beki bezstresowo przejmie psią władzę w domu.
  17. dzwoniłam przed chwilą do Ani , Beki może u niej zostać do do chwili przyjazdu do nas, uf...
  18. w pierwszym tygodniu lipca, tzn. jak tylko się przeprowadzimy to już będziemy mogli ją przyjąć
  19. :crazyeye: jak to ! jestem tu nowa, zna mnie tu tylko [B]mariolka[/B], która razem z innymi cioteczkami pomogła mi umieścić onka w hotelu u Murki, którego z mężem zabraliśmy z łańcucha, na którym wegetował. Nie mogliśmy go zatrzymać, ale opłaciliśmy mu ''wikt i opierunek'' u Murki, a sami zaczęliśmy rozglądać się za dużą sunią, bo mój Brysiek samca do domu nie wpuści. Nie wiem czy to dużo, czy mało na to żeby być dogomaniaczką, ale Bekusi nie odpuszczę, czy ktoś przyjdzie czy nie :eviltong:
  20. :wallbash: o nie ! Bekuś tylko nie do schronu ! kto do nas przyjdzie na wizyyytęęęę ?
  21. dzwoniła dziś do mnie Ania z Bytomia i powiedziała, że będzie chciała przywieźć Beki do nas osobiście, to chyba zostaje kwestia samej wizyty przedadopcyjnej
  22. cioteczko gdzie jesteś ? czekamy i Bekuś też czeka !
  23. my będziemy czekać cierpliwie, ale jeśli cioteczki nie wyrobią się z wizytą do końca czerwca , to potem to już nie bęzie ursynów, tylko 40 km za warszawę trzeba będzie jechać z wizytą ;)
  24. jeszcze nikt sie do nas nie odezwał
×
×
  • Create New...