Witam ponownie :)naszczescie Sajfik sie wzorowo zachowuje będąc sam,moja mama zagląda często wtedy do niego i jest pod wrażeniem ze siedzi spokojnie i nic niejst tknięte oprócz jedzenia :evil_lol: a teraz sobie Sajfik wszedł do naszego łóżka i się rozkłada do przytulania :loveu: ale z niego romantyk:multi: