-
Posts
943 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asik007
-
[URL=http://img145.imageshack.us/i/chopczyk.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4228/chopczyk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img507.imageshack.us/i/szczeniorekchopczyk.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/174/szczeniorekchopczyk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img375.imageshack.us/i/szczeniorki.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/470/szczeniorki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img521.imageshack.us/i/szczeniorki1.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2369/szczeniorki1.jpg[/IMG][/URL]
-
Trochę o suni i maluszkach. Przejeżdżając przez gminę Moszczenica ok. 60 km od Łodzi, pod sklepem obok dość ruchliwego skrzyżowania zobaczyłam sunię. Zatrzymałam się i nakarmiłam ją. Bida ciągła brzuchem po śniegu. Dowiedziałam się od panów pijących piwo, że sunia jest bezdomna i żebrze pod sklepem od wakacji. Nie mogłam jej zabrać postanowiłam, że zabiorę ją jak będę wracać. Niestety jak wracałam suni nie było. Wróciłam w to miejsce wieczorem z Niką było -12 stopni szukałyśmy do później nocy. Włączył się nawet jeden miejscowy, pokazywał miejsca gdzie sunia spała. Niestety ani koło remizy ani koło starej mleczarni jej nie było. Pan twierdził, że sunia nie ma źle, wszystkie dzieci wracając ze szkoły niezjedzone kanapki dawały suni, latem nawet jakąś budkę na boisku miała. Następnego dnia pojechałam z TZ o godzinie w której ostatnio widziałam ją pod sklepem i okazało się, że się spóźniłam bo sunia była około południa. Znów długie poszukiwania i nic. Było -17 stopni a ja nie mogłam sobie wybaczyć, że nie zabrałam jej za pierwszym razem. Już straciłam nadzieję ale zobaczyłam w polu przy drodze ślady łapek. ślady prowadziły jakieś 100 metrów do olbrzymiego stogu siana. Doszłam zawołałam i wybiegła merdając ogonkiem. W sianie była wykopana długa nora. No i suńka znalazła się w samochodzie. Sunia jest przekochana do każdego merda ogonkiem, tego pewnie nauczyła się pod sklepem. Jest bardzo mądra, pół roku przechodziła codziennie przez ulicę żeby dojść do sklepu. Maluszki są trzy. Dwóch facetów i jedna sunia. Chłopczyki są ciemniejsze a sunia jaśniejsza.
-
Zerknijcie proszę. Myślałam, że to collie. Mama do niczego nie podobna ale ustaliłam (domyślnie), że tatą jest collie. Poszperałam i myślę, że mama to mieszaniec owczarka australijskiego. Tata NN. A maluchy same zobaczcie. Zapraszam na wątek mamy i maluszków [url]http://www.dogomania.pl/threads/199127-*Pabianice*-bezdomna-CUDNA-sunia-oszczeni%C5%82a-sie-w-lecznicy-SZUKAMY-DS-DT[/url] [URL=http://img340.imageshack.us/i/mamaidzieci1.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9602/mamaidzieci1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/mamusiaoczy.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6002/mamusiaoczy.jpg[/IMG][/URL]
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Bianka0 obiecała sprawdzić ale dopiero po 20 grudnia. Szukam i bardzo proszę innych o szukanie. Jeśli się nie uda szybciej kogoś znaleźć to poproszę Biankę. -
Sunia ma ok 5 lat, jest wysterylizowana (ja nie robiłam sterylki ), zostaje sama w mieszkaniu, nie niszczy. Ludzi, koty kocha. Psów nie toleruje żadnych bez względu na rasę i płeć.
-
Znalazłam sunię w Łodzi, sunia jest do adopcji. Myślę, że to mieszanka husky-malamut bo jest duża. Super do kotów, świetnie bawi się z dziećmi ale nie toleruje innych psów. Wiem, że to prawie nie możliwe ale jeśli znalazł by się chętny na tymczas to było by wspaniale bo do schronu nie mam serca jej oddać a w mieszkaniu mam swoje trzy i ni jak nie mogę jej zatrzymać. [URL=http://img406.imageshack.us/i/diana4.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1120/diana4.jpg[/IMG][/URL]
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mmd dzwoniłam bo jak myślisz co mogło się stać?????????????????????????????????? Znalazłam piękną husky. I nie mam co z nią zrobić. Ja się chyba zastrzelę. A z Kraśnika musimy koniecznie kogoś znaleść. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No i co ?????????????[/QUOTE] Szarotko domek super, Pani przekochana, dom z ogódkiem ale Toffiś będzie mieszkał w domu. Pani ma dwa kotki 7 miesięczne ze schroniska. A Jamor nie ma kota. Ale ma znaleść kota i pojechać z Toffikiem w odwiedziny. Wstępnie Jamor powiedział, że chyba nie powinno być problemu bo Toffinek nie jest psem polującym a do tego jest przyjazny. No zobaczymy. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie ciocie Toffinka jest szansa na wspaniały domek. Trzymajcie kciuki. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
O matko kochany Toffiś. Czyli nawet jako przybrany tatuś się sprawdza. Ja tak coś czuję, że Toffino długo czeka ale trafi na naprawdę wyjątkowy dom. A czy Toffino mógłby mieszkać w bloku? Co myślisz Jamor? -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor'][URL]http://allegro.pl/toffino-i1336925720.html[/URL][/QUOTE] Jamor dzięki wielkie. Co za hotel się Toffinkowi trafił nawet allegro robi. Jamor napisz proszę w dwóch zdaniach jak tam nasz Toffinek żyje? -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
To jakbyś mogła to podpytaj proszę. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A jak Szarotko się to robi? -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Powiem szczerze , że się nie orientuję. Ale też o tym pomyślałam, żeby film na allegro wrzucić. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciociu.:Rose: -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mamy jeszcze piękny film zmontowany przez ciateczkę wiosnę. Tylko jak to zrobić żeby Toffinka pokazać całemu światu? [video=youtube;vU5h4GjAwyM]http://www.youtube.com/watch?v=vU5h4GjAwyM[/video][/QUOTE] -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Dzięki, dzięki :buzi: Kochana koleżanko a jak Tofinek ślicznie poprosi o piękny tekst do ogłoszeń to zrobisz????:modla: -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
asik007 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jestem Aniu ale nie mam jak pomóc. Śliczne są te maluszki. -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Nie ma koleżanko. Chyba nikt nie potrafi zrobić.:placz:: Ale Ty kiedyś mu piękne allegro cegiełkowe zrobiłaś. To może Toffinek nieśmiało poprosić o następne??? -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
asik007 replied to asik007's topic in Już w nowym domu
czerwiec 2010 WPŁATY: 20 zł Dorota1 30 zł Sonikowa 20 zł Renias 150 zł Asik007 30 zł Ewtos 20 zł Oska1983 15 zł Ludwa 90 zł Mmd 20 zł Bico 50 zł Kundelkowa Skarbonka 10 zł Iwka100 10 zł Paja 35 zł LolaOla 15 zł Leonarda 94,69 zł Zuzanna11 RAZEM: 609,69 zł WYDATKI: - 450 zł - 15.07 zapłata za hotel u Jamora (01.06.2010-30.06.2010), NA LIPIEC ZOSTAŁO 159,69 zł lipiec, sierpień 2010 WPŁATY: 159,69 zostało z lipca. 30 zł Szarotka 100 zł Anna S. z Przemyśla 150 zł Li1 (za 3 miesiące) 60 zł Sylwia M. 15 zł Iwka100 150 zł Asik007 __________________________ 50 zł MMD (bazarek koszulowy) 20 zł Szarotka 20 zł Agata51 20 zł Anna D. z Nysy 20 zł Ocelot 50 zł Anna S. z Przemyśla 15 zł ludwa 160 zł MMD (bazarek) 15 zł Iwka100 RAZEM: 1034,69 zł WYDATKI: -465 zł hotel u jamora 1.07.2010-31.07.2010 -465 zł hotel u jamora 1.08.2010-31.08.2010 NA WRZESIEŃ ZOSTAŁO 104,69 zł WRZESIEŃ 2010 WPŁATY: 20 zł Kamila28 (lipiec, sierpień) 25 zł Szarotka 20 zł Agata51 150 zł Asik007 50 zł Li1 (wrzesień) 30 zł CiotkaE 15 zł Iwka100 210 zł MMD (bazarek) 50 zł Anna S. Z Przemyśla 25 zł Szarotka 15 zł ludwa 10 zł Kamila28 (wrzesień) 20 zł Ocelot (sierpień, wrzesień) RAZEM: 744,69zł WYDATKI: -450 zł hotel u jamora 1.09.2010-30.09.2010 NA PAŹDZIERNIK ZOSTAŁO 294,69 zł PAŹDZIERNIK 2010 WPŁATY: 45 zł Lolalola 25 zł MMD (bazarek) 10 zł jola_li 50 zł Li1 50 zł Anna S. (Przemyśl) 15 zł Iwka100 15 zł ludwa 300 zł Asik (IX, X) 20 zł Agata51 15 zł Lolalola 56 zł MMD (bazarek) 60 zł Sylwia M. (XI,XII,I) 10 zł ranias (XI,XII) 25 zł Szarotka 50 zł Anna S. (Przemyśl) 15 zł ludwa RAZEM: 1055,69zł WYDATKI: -465 zł hotel u jamora 1.10.2010-31.10.2010 -40 zł odrobaczenie i szczepienie na wściekliznę NA LISTOPAD ZOSTAŁO 550,69 zł