Nikt nie pisze, że ma psa z tej hodowli. Więc raczej poszukam czegoś innego, bo chcę mieć pewność, że piesek będzie zdrowy.
Mam do Ciebie prośbę. Napiszesz mi na gg jakieś sprawdzone hodowle.
( napisze Ci coś )
A teraz jak się dogadują ?
Czy np. trzymać kota, żeby mógł obwąchać psa czy poprostu pilnować, żeby się nie podrapały albo pogryzły ?
( przy pierwszym spotkaniu )
Kot przyzwyczajony jest do wychodzenia na dwór.. ale nie mamy podwórka.
Zawsze wraca do domu, ale gdyby nagle zobaczył psa z którym będzie miał mieszkać nie wiadomo co zrobi..
Co prawda nasza kicia polubiła jednego pieska i bawiła się z nim, ale czy zaakceptuje goldena nie wiem.
[quote name='Goldek']Możesz brać psa z każdej hodowli jakiej zechcesz;) Nikt Ci tutaj nie zabroni.
Hodowla Bon Voyage jest wg mnie całkiem OK.
Widziałam parę razy ich suki na wystawach - zdobywały wysokie lokaty.
W hodowli nie byłam.[/quote]
Tak widziałam CHAMPIONKA Polski..:lol: Ale nie wiem co do hodowli...
Ja bym chciała mieć zdrowego pieska więc, jak macie jakieś zastrzeżenia to piszcie. Chcę wiedzieć jakie hodowle są dobre.:eviltong:
Hmmm... Nie jestem pewna. Uważasz, że mój kot będzie musiał chodzić po meblach.. Czy będzie mógł swobodnie poruszać się po mieszkaniu.
( chodzi mi o to czy pies nie będzie się na niego rzucał) :evil_lol:
Też jestem ciekawa... ale jak widać nie wiele osób ma psa z tej hodowli..
Ale po tym co czytałam wydaje się być dobra.. Pieski po zdrowych dziadkach i rodzicach...:lol:
[quote name='da-NUTKA']
Zgadzam się, mieszkanie i wyposażenie jest dla nas, nie my dla niego.
Więcej radości sprawiają mi moje zwierzaki, niż meble .........
Danka[/quote]
Ja się z Wami 100% zgadzam..., ale nie wiem jak moi rodzice..:evil_lol:
[quote name='WŁADCZYNI']
Mi się wielbłąd podoba, nie zrobię tak psu bo mam krótkowłosego szczura ale gdyby była pudlem...:evilbat:[/quote]
Zrobiłabyś z niego wielbłąda lub pawia ??
Jak pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam :
'' A gdzie jest pies na tym zdjęciu..." :evil_lol:
Ja słyszałam, że najlepiej uczyć psa od momentu kiedy będzie u Ciebie do 2 miesięcy. Przynajmniej wtedy pieski najwięcej zapamiętują.:lol: To nie znaczy, żeby małemu psu na siłę wciskać do głowy komendy. Małe psy nie umieją się skupić. Czasem kilka miunut ćwiczeń wystarcza.:eviltong:
Również szukam sprawdzonej hodowli w tych okolicach. ( najlepiej gdyby pieska można było odebrać czerwiec , lipiec przyszłego roku) Proszę napisalibyście mi na privie jakieś dobre hodowle :lol::lol: