[quote name='Koreksonowa']A czy ktoś z was próbował robic plecioną obroże w stylu etno?
Taką jak robione w podstawówce "bransoletki przyjaźni". Tak sobie przeglądalam ten temat i tak mi przyszło na myśl że gdyby zrobic z odpowiedni długich i grubych wełenek (chyba najlepiej bawełny) to można samemu upleść taśmę i zrobić obroże choćby taką na identyfikator, miękką i niezawadzającą. Co myślicie?[/quote]
Ja zrobiłam taką mojemu kotu, ale cieniutką, bo Ona to tylko "lekkie" rzeczy nosi. :eviltong: