-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czasowa
-
[quote name='Kisses']:multi: Bo wezwe moderatora :mad: Dodać moze coś... mam z wizyty u Arniszkonka :loveu:[/quote] Masz, a nie dajesz :crazyeye: Dawaj :multi:
-
[quote name='Foxowa']Dziękuję wszystkim za odwiedziny :loveu::loveu: A ja mam na przetrzymaniu sunie szczyla i możliwe że u mnie zostanie, ale to ciii :cool3: [IMG]http://images39.fotosik.pl/186/57278e1653a1a6e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/190/702e995e5018e7ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/190/c7619af721f9544fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/190/d9351915a5c378f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/190/290e901ff2ac7f37med.jpg[/IMG] [URL]http://images37.fotosik.pl/186/5e1e42d4b8204686med.jpg[/URL][/quote] Sliczna, a czemu na przetrzymaniu, jak się wabi? :eviltong:
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=DarkRed]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][/quote] A znasz jakąś ciekawą piosenkę, która pasowała by do pobytu Hani i misi u Nas, do filmiku :-o Może ty chociaż wiesz :razz: Mój brat mi tu podpowiada "I tylko sny" ]:->
-
[quote name='Shel']Bry Wam w niedzielę :evil_lol:[/quote] bry,bry ;)
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Czasowa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='CaneSs']Nic z tych rzeczy. Coś się zchrzaniło i nam Dogo nie działało! :placz:[/quote] Nam też tak czasem robi :razz: -
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Czasowa replied to Russellka's topic in Foto Blogi
No, biegacie nawet, nawet... ;) -
[url]http://photos.nasza-klasa.pl/4270497/90/main/a6b0f49d70.jpeg[/url] Takie foty lubię najbardziej :loveu: Królowa i książę, w tym wypadku :diabloti:
-
konie ładniejsze xd
-
O, hej :evil_lol:
-
[quote name='bianka19']Cześć Fudziaki :evil_lol: Kiedy zdjecia? :mad: [SIZE=1]P.s Widzę , że macie taki sam problem ze zdjęciami co my :evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/quote] No :evil_lol:
-
A tak w ogóle to wygłaszcz Luckyego :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Czarnulka']Witamy się ;)i Fotki chcemy :p:loveu:[/quote] A znasz jakąś ciekawą piosenkę, która pasowała by do pobytu Hani i misi u Nas, do filmiku :-o
-
Znamy się już trochę, a nigdy nie byłam w Twojej galerii... No, śliczne fotki, a Dindek prześliczny. Witamy sie pierwszy, ale nie ostatni raz, u Was w galii :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=DarkRed]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/55r0bb.jpg[/IMG] Nie widać coś Cezarka :shake:[/COLOR][/B][/quote] Oj, to jest prawda, nie widać. Czyżby cos się stało :placz::eviltong:
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/dds.jpg[/url] Filozof nasz kochany :loveu::loveu::loveu:
-
Mój obecnie też się zacina, ale nie obiektyw, czy jak ty to nazwałaś "dziób", tylko co jakiś czas, jak fotę robię, robi się cały biały, i wyłącza się.
-
My jak zawsze spóźnieni. Więc tak; 1.[url]http://images41.fotosik.pl/183/a463bafc57c12309med.jpg[/url] Mój też uwielbia siedzieć w koszyku, ale tylko mój tata ma na rowerze koszyk, więc Fudzi biega przy rowerze. 2. Ślicznie skaczecie. 3. O, super, aparat zmieniacie, my za rok-dwa na CANON EOS 450D :loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i31.tinypic.com/2s18938.jpg[/url] A ten "plamek" to jakiej płci... :crazyeye:
-
Simba, jak na tak młody wiek, ślicznie się prezentuje w postawie.
-
[quote name='Minerva']Cześć Wam! Może to niemożliwe i nikt mi nie uwierzy, ale ja wstałam kwadrans po szóstej :evil_lol:.[/quote] Ja uwierzę. Ja wstałam za kwadrans ósma :evil_lol: No cóż, kiedyś nawet od 4;00 siedziałam z Fudzim w łóżku i całą książkę przeczytałam. Bynajmniej ciekawa była.
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czasowa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Daj fotki Lunci, bo nie zobaczymy jak rośnie :mad: -
No, akurat u Nas tyle nauki zawsze, że czas mam tylko w Soboty :placz:
-
to jak się z Nim spotkasz, wymeglaj go ode mnie porządnie :loveu::loveu::loveu: