Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='terra']Czy jest gdzieś więcej zdjęć Jamajki?[/QUOTE] Tak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=21143001#post21143001[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=21286696#post21286696[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=20859046#post20859046[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=20718665#post20718665[/URL]
  2. Pierwsza strona uaktualniona :)
  3. [quote name='zona']I jak tam Pepsi? Zrobiłam mini-bazarek dla wyżlątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247097-Rolki-regulowane-filmy-książki-kolczyki-i-kupozbieracz-dla-wyżlątek-do-21-09[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :)
  4. [quote name='Agnieszka103']Jeżeli są zbierane już deklaracje dla Lupusa, to poproszę o dane do przelewu KONTO FUNDACJI Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych ul.Kolbe 2/4 97-200 Tomaszów Maz. Nr konta 65203000451110000002613570
  5. [quote name='bozenazwisniewa']Ania prosze,żebys ja wzięła,koszt jej pobytu będzie mniejszy jak z Lupuskiem będa razem pzreciez .Ja ze swojej strony zadeklaruje tez 50zł stałej dla niej.Jęsli strace prace wtedy będziemy się martwic,ale zrobię wszystko co w mojej mocy,zebys z tym sama nie została.Szkoda tej psinki.Mam teraz ciezki okres,wrzesień-2 dzieic do szkoły,dlatego nie będe sie "deklarowac"...Jesli to pozwoli Ci podjec decyzje ,żeby ja zabrac do siebie razem z Lupuskiem to pod koniec miesiąca wysle na pewno na na za wrzesień 50zł...W paxdzierniku bede wysyłac ok 10-tego.Jesli i sę troszke luxniej zrobi z finansami to na karme dla tych szczylków cos tez wyskrobię...[/QUOTE] Ale ja ich nie zabieram do siebie , my je umieszczamy w DT .Mamy pod opieką kilkanaście psów , kilka tysięcy długów , na prawdę nie możemy sobie pozwolić na kolejne długi , ale obiecuję ,że nie zostawimy suni bez pomocy .
  6. Lupus do DT pojedzie po niedzieli , ale ze staruszką musimy się wstrzymać , przepraszam , ale zbyt wiele razy czytałam już "wyciągaj , my pomożemy " i zostawałam z psem sama , a mniejszym złem jest poczekanie , niż oddanie psa po kilku miesiącach w DT do schronu bo kasy nie ma .
  7. [quote name='Ewa_88']:D ode mnie ta wpłata :) Żeby potem nie było, że nie wpłaciłam :P[/QUOTE] Przepraszam , już poprawiam .
  8. na konto donalda wpłynęło 35zł od Ewy_88
  9. dzięki ogromne :)
  10. Piękny jest :) To już 4 lata ? Nie wiem kiedy zleciało .
  11. [quote name='beataczl']Anja potwierdz prosze wplyqw 282 zl na bazarku -link gdzies wczesniej podawalam-# 237 /teraz zmienilam podpis na ten nowy bazarek od ick. Potwierdzone :)
  12. Na konto Szili wpłynęło 30zł od Livki i Nikusa :)
  13. Na konto Donalda wpłynęło 10zł od Istar19
  14. [quote name='ick']Prosze o nr konta na pm Kseni starowinki aby moc wplacac za fanty z tego bazarku...Pozdrawiam Konto Fundacyjne , ale jeśli wpłaty będą szły na nie to nie będziemy mogły zwrócić za przesyłki Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych ul.Kolbe 2/4 97-200 Tomaszów Maz. Nr konta 65203000451110000002613570
  15. [quote name='terra']U mnie też... Czy Jamajka nadaje się do dzieci? W tym wątku ktoś szuka onkowatego szczeniaka, może suni się poszczęści: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246973-poszukiwany-owczarek-niemiecki-lub-w-typie-rasy?[/URL][/QUOTE] Dzieci nie zna , ale myślę ,że szybko dzieci pozna i polubi .
  16. Wtedy Lupusowi nic już nie będziemy brakować :)
  17. 95zł stałych deklaracji + karma
  18. 95zł stałych deklaracji + karma
  19. Do dt może w każdej chwili przyjechać :)
  20. Tak , to samo , ale zanim sunię zabierzemy musimy mieć deklaracje.
  21. Przelałam na konto Uli 300zł , do spłaty zostało 500zł .
  22. Pieszczoch dostał od GatoNegro22 20zł , bardzo dziękujemy :)
  23. [quote name='ick']Jest juz stała kwota a brakuje tak niewiele...Oby nie było za pozno... Dotrze też lada moment na konto kaskę z naszego bazarku 282 zł http://www.dogomania.pl/forum/threads/246316-ROZLICZAM-ciuszki-ksiazki-bizuteria-kosmetyki-farby-do-wlosow Już dotarła , jest wszystko w rozliczeniu.
×
×
  • Create New...