[quote name='bozenazwisniewa']Ania prosze,żebys ja wzięła,koszt jej pobytu będzie mniejszy jak z Lupuskiem będa razem pzreciez .Ja ze swojej strony zadeklaruje tez 50zł stałej dla niej.Jęsli strace prace wtedy będziemy się martwic,ale zrobię wszystko co w mojej mocy,zebys z tym sama nie została.Szkoda tej psinki.Mam teraz ciezki okres,wrzesień-2 dzieic do szkoły,dlatego nie będe sie "deklarowac"...Jesli to pozwoli Ci podjec decyzje ,żeby ja zabrac do siebie razem z Lupuskiem to pod koniec miesiąca wysle na pewno na na za wrzesień 50zł...W paxdzierniku bede wysyłac ok 10-tego.Jesli i sę troszke luxniej zrobi z finansami to na karme dla tych szczylków cos tez wyskrobię...[/QUOTE]
Ale ja ich nie zabieram do siebie , my je umieszczamy w DT .Mamy pod opieką kilkanaście psów , kilka tysięcy długów , na prawdę nie możemy sobie pozwolić na kolejne długi , ale obiecuję ,że nie zostawimy suni bez pomocy .