-
Posts
4133 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ketunia
-
[quote name='agusiazet']Czy kasa ode mnie dla Kuby dotarła?[/QUOTE] Nie, jeszcze nie dotarła.
-
Kochana Lusieńko trzymaj się:loveu: Doszła wpłata od: [B]Martusiaaaaaa z Szansy 50 zł[/B] Dziękujemy :)
-
13 letni BethowenMA DOM - dziękuje wszystkim za pomoc
ketunia replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Cudny ten Bethowenek. :loveu: Psiaku nawet nie wiesz jak się cieszę, ze już jesteś poza schroniskiem i nie masz już łańcucha. -
Biały, jak dalmatyńczyk zostaje na działce,ma swoją budę i dom
ketunia replied to terra's topic in Już w nowym domu
Biedny psiak. W legnicy też był przymrozek:placz: Ciekawa jestem gdzie on jest. Chociaż bym go nakarmiła. -
Jaka biedna sunia:-( Niestety ładnych tekstów nie potrafię pisać ale mogę wyróżnić dziewczynce allegro. Podajcie mi proszę nr konta na pw.
-
[quote name='Bjuta']Skąd Wy takich świętych facetów bierzecie? :roll: Mój dzisiaj "podniósł głos" tylko dlatego, że mu zaproponowałam, że jednego takiego Wiórka podrzucimy do Tarnowa. Jakoś tym razem nie przeszło... :shake::evil_lol:[/QUOTE] Wiem, którego Wiórka. Szkoda, że się nie udało. Chłopak miał jechać pociągiem
-
[quote name='gonia66']HAHaa....:razz::razz:NAParwde uwierzylas ze nie wejde tam????:roll:NAJbardziej mii zal tych bid ktore juz tak dlugo sa w schronie...maja juz nikle szanse na dom....i tylko my mozemy na stare lata odmienic im los..a raczej nasza kasa..tylko skad ja brac..???:placz::placz:[/QUOTE] Ja miałam już nie deklarować.. ale musiałam. Wyciągniemy i Bartusia i Rediego. Musi się udać.
-
[quote name='gonia66']Przestań..ja Ci mowię przestań bo Cię normalnie:mad::mad::mad: ...hhhmmmm....no nie wiem co Ci zrobię:razz::razz::cool1:.....nawet teraz tam nie wchodze:shake:...wieziemy Bartusia i zajmujemy się wtedy kolejną bidą....ok????[/QUOTE] Zrobimy kolejny Dwupak:evil_lol: Z Kajtkiem i Dino się udało:) Ja na wątku Rediego juz także zadeklarowałam. Gonia wejdz tam proszę...
-
[quote name='gonia66']NO..i jeszcze konieczznie trza hoteliku poszukać..a najlepiej DT.....znajdziemy-co to dla harcerzyków:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Może u Aliny? Goniu jeszcze bym chciała tego dziadziunia wyciagnąć ze schronu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/redi-od-10-lat-dzien-w-dzien-wyczekuje-domu-czy-zdazy-poznac-co-szczescie-52312/[/URL]
-
[quote name='gonia66']WE trzy..bo jeszcze Twoja siostra..no i czwarta Bjutka....eeeee..no to bedzie nam raźniej..i cieplej:roll::roll::roll:Trzeba chyba w takim razie zmienic tytul wątku>>???:loveu::loveu:[/QUOTE] Skoro będziemy we cztery to juz nie będzie tak źle;) Koniecznie trzeba zmienić tytuł wątku. Akcja "Hotelik dla Bartusia" rozpoczęta.:)
-
[quote name='gonia66']Nie matko, nie matko...zabieramy sie zaa akcje "promocyjną"...bjutko...z Twoimi zdolnosciami- Bartus za kilka dni bedzie grzal doopke w nowym miejscu- ja tam w to wierze..wiec czekam na sygnal do rozpoczecia akcji:loveu::loveu:[/QUOTE] W takim razie my rozpoczynamy akcję "[B] HOTELIK DLA BARTUSIA" :lol:[/B] Deklarujemy razem z Asią 50 zł miesięcznie. Cioteczki przyłączycie się do nas?
-
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
ketunia replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Bjuta']:crazyeye: No to chyba go trochę przekarmiają :evil_lol: Ale się Luckiemu nie dziwię. Przestawić się z kamieni na RC... Ketuniu, nie wyobrażam sobie, żeby się nie znalazło kasy na żarełko dla Luckiego. Wy z Asią utrzymujecie połowę psów na dogo! Zrobimy zrzutę![/QUOTE] Dziękuję Bjutko.:loveu: Ja dzisiaj zamówiłam duży worek. Jednak przy takim tempie zjadania przez Luckiego nie wyrobie. :razz:Akurat pieniążki z mojego bazarku pójdą na pokrycie wydatków (weterynarz, leki, wyprawaka, karma) i znowu Lucky jest bez pieniędzy. -
[quote name='Bjuta']Dziewczyny - uwaga offuję. Nasza Ketunia, która - jak wiemy sponsoruje jakieś nieprzytomne ilości psów na dogo, sama jest w kłopocie. Uratowała psiaka, który po diecie - wióry, kamienie i kupy musi się przestawić na Royal Canin Renal. Drogie to jak diabli. To, co - zajrzycie na wątek?... Może coś wymyślimy, albo wyściubimy...? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/legnica-natychmiast-potrzebna-pomoc-ratunku-149048/[/URL] A Kajtka nie puścimy samego! Chce dziewczyna Kajtka - niech bierze z Dinem. Mysiu, zapytałaś nas o zdanie - to je masz :evil_lol:[/QUOTE] dziękuję Bjutko:loveu: Masz rację albo Pani bierze nasz Dwupak (Kajtusia i Dinusia):) albo żadnego nie oddamy. Chłopaków nie mozna rozdzielić bo coś złego może im się stać ze stresu i tęsknoty.
-
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
ketunia replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Bjuta']Oj wiem o czym mówisz... Moja Heksa to je. To znaczy nie je! Bo ta karma niestety jedzie rybami i jest kłopot... To jest bardzo dobra karma w sensie zdrowotnym, ale naprawdę niesmaczna... (Próbowałam). Ja kupuję tutaj: ROYAL CANIN RENAL 14KG+DOSTAWA!!! (777648451) - Aukcje internetowe Allegro 14 kg za 240 :shake: (Ale trudno jest znaleźć taniej). A na ile by mu starczyło takie 14 kg? Moja Heksa je 3 duże garście - no miskę po prostu plus serduszka do smaku. Heksie na 4 - 5 miesięcy wystarcza, ale my się nie trzymamy zaleceń weta i ona zawsze dostaje coś na okrasę. Heksa waży niecałe 20 kg jest średnia. A Lucky chyba duży, nie? Dziewczyny go przekarmiają. Kupiłam mu 1,5 tygodnia temu 14 kg karmy Rc dla seniorów i już nie ma pół worka. Lucky waży 18,2 kg. Jest średniej wielkości, sięga przed kolano. Przytył 2 kg:) -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
ketunia replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj planowałam pobrać Luckiemu kre i oddać mocz do badania. Wchodzę do niego do domku ( Dziewczyny wyjechały i miałam się nim zaopiekować przez jeden dzień) i moim oczom ukazuję sie taki oto widok. Lucky lezy na podłodze a przed nim rozsypany 15 kg wór karmy:multi: Łobuz wytargał go z szafy, która była niedomknięta. Więc z badania krwi nici. Zbadalismy natomiast mocz i okazało się, że Lucky cierpi na PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚĆ NEREK :-(:-(. Potrzebujemy pomocy w zakupie karmy Royal Canin Renal. Ja niestety nie jestem w stanie mu jej kupować co miesiąc. Prawie wszystkie pieniądze z mojego bazarku pójdą na leczenie, karmę i wyprawkę, którą kupiłam. Jeśli jakaś dobra duszyczka mogłaby nas poratować grosikiem to bylibyśmy bardzo wdzięczni. -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
ketunia replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']no to jak to zauważy to dopiero bedziemy mieli przesrane :mad:[/QUOTE] Marlenkę to pewnie połknie w całości :mad: