Jump to content
Dogomania

ketunia

Members
  • Posts

    4133
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ketunia

  1. [quote name='agusiazet']Czy kasa ode mnie dla Kuby dotarła?[/QUOTE] Nie, jeszcze nie dotarła.
  2. Kochana Lusieńko trzymaj się:loveu: Doszła wpłata od: [B]Martusiaaaaaa z Szansy 50 zł[/B] Dziękujemy :)
  3. Cudny ten Bethowenek. :loveu: Psiaku nawet nie wiesz jak się cieszę, ze już jesteś poza schroniskiem i nie masz już łańcucha.
  4. [quote name='Mysia_']z tego co wiem to Marta o to pytała i niestety nie dadzą rady :-(:-(:-(:-([/QUOTE] Szkoda:( A gdybyśmy pomogły finansowo? Karma, wet itd. ?
  5. A Ci Państwo nie są w stanie zaadoptować dwóch psiaków? To byłoby cudowne..
  6. A kiedy Ci Państwo mogą poznać Kajtusia? Bo jeżeli to nic pewnego to lepiej już teraz wysłać chłopaków do hoteliku. Tak jak pisałyście Kajtuś bardzo podupadł na zdrowiu. Teraz już takie zimne noce..
  7. Biedny psiak. W legnicy też był przymrozek:placz: Ciekawa jestem gdzie on jest. Chociaż bym go nakarmiła.
  8. Jaka biedna sunia:-( Niestety ładnych tekstów nie potrafię pisać ale mogę wyróżnić dziewczynce allegro. Podajcie mi proszę nr konta na pw.
  9. [quote name='Bjuta']Skąd Wy takich świętych facetów bierzecie? :roll: Mój dzisiaj "podniósł głos" tylko dlatego, że mu zaproponowałam, że jednego takiego Wiórka podrzucimy do Tarnowa. Jakoś tym razem nie przeszło... :shake::evil_lol:[/QUOTE] Wiem, którego Wiórka. Szkoda, że się nie udało. Chłopak miał jechać pociągiem
  10. [quote name='Bjuta']Ketuniu, a czy Twój TZ wie, co Ty robisz po nocach? Bo TZ Goni66 śpi - wiem, bo kiedyś już pytałam.[/QUOTE] Wie i musiał to zaakceptować. :lol:On w nocy śpi a ja buszuję po dogo:)
  11. [quote name='gonia66']HAHaa....:razz::razz:NAParwde uwierzylas ze nie wejde tam????:roll:NAJbardziej mii zal tych bid ktore juz tak dlugo sa w schronie...maja juz nikle szanse na dom....i tylko my mozemy na stare lata odmienic im los..a raczej nasza kasa..tylko skad ja brac..???:placz::placz:[/QUOTE] Ja miałam już nie deklarować.. ale musiałam. Wyciągniemy i Bartusia i Rediego. Musi się udać.
  12. [quote name='gonia66']Zwariowala nam dziewczyna..:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ja się przyłączę..ale niestety na razie tylko wirtualnie....:-(:-([/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś:loveu:
  13. [quote name='gonia66']Przestań..ja Ci mowię przestań bo Cię normalnie:mad::mad::mad: ...hhhmmmm....no nie wiem co Ci zrobię:razz::razz::cool1:.....nawet teraz tam nie wchodze:shake:...wieziemy Bartusia i zajmujemy się wtedy kolejną bidą....ok????[/QUOTE] Zrobimy kolejny Dwupak:evil_lol: Z Kajtkiem i Dino się udało:) Ja na wątku Rediego juz także zadeklarowałam. Gonia wejdz tam proszę...
  14. [quote name='gonia66']NO..i jeszcze konieczznie trza hoteliku poszukać..a najlepiej DT.....znajdziemy-co to dla harcerzyków:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Może u Aliny? Goniu jeszcze bym chciała tego dziadziunia wyciagnąć ze schronu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/redi-od-10-lat-dzien-w-dzien-wyczekuje-domu-czy-zdazy-poznac-co-szczescie-52312/[/URL]
  15. [quote name='gonia66']WE trzy..bo jeszcze Twoja siostra..no i czwarta Bjutka....eeeee..no to bedzie nam raźniej..i cieplej:roll::roll::roll:Trzeba chyba w takim razie zmienic tytul wątku>>???:loveu::loveu:[/QUOTE] Skoro będziemy we cztery to juz nie będzie tak źle;) Koniecznie trzeba zmienić tytuł wątku. Akcja "Hotelik dla Bartusia" rozpoczęta.:)
  16. [quote name='gonia66']JA Cię chyba udusze ketunio...no ja tu nie zadeklarować?????Naparwde pojde z torbami...10 zl dopiszcie....[/QUOTE] Ja też z torbami powoli idę:). We dwie wylądujemy pod mostem;)
  17. [quote name='gonia66']Nie matko, nie matko...zabieramy sie zaa akcje "promocyjną"...bjutko...z Twoimi zdolnosciami- Bartus za kilka dni bedzie grzal doopke w nowym miejscu- ja tam w to wierze..wiec czekam na sygnal do rozpoczecia akcji:loveu::loveu:[/QUOTE] W takim razie my rozpoczynamy akcję "[B] HOTELIK DLA BARTUSIA" :lol:[/B] Deklarujemy razem z Asią 50 zł miesięcznie. Cioteczki przyłączycie się do nas?
  18. W takim razie my zaczniemy:) Na dzień dzisiejszy razem z moja siostrą Asią możemy zadeklarować 50 zł miesięcznie. Kto jeszcze się do nas przyłaczy? :roll::lol:
  19. [quote name='Bjuta']:crazyeye: No to chyba go trochę przekarmiają :evil_lol: Ale się Luckiemu nie dziwię. Przestawić się z kamieni na RC... Ketuniu, nie wyobrażam sobie, żeby się nie znalazło kasy na żarełko dla Luckiego. Wy z Asią utrzymujecie połowę psów na dogo! Zrobimy zrzutę![/QUOTE] Dziękuję Bjutko.:loveu: Ja dzisiaj zamówiłam duży worek. Jednak przy takim tempie zjadania przez Luckiego nie wyrobie. :razz:Akurat pieniążki z mojego bazarku pójdą na pokrycie wydatków (weterynarz, leki, wyprawaka, karma) i znowu Lucky jest bez pieniędzy.
  20. [quote name='Bjuta']Dziewczyny - uwaga offuję. Nasza Ketunia, która - jak wiemy sponsoruje jakieś nieprzytomne ilości psów na dogo, sama jest w kłopocie. Uratowała psiaka, który po diecie - wióry, kamienie i kupy musi się przestawić na Royal Canin Renal. Drogie to jak diabli. To, co - zajrzycie na wątek?... Może coś wymyślimy, albo wyściubimy...? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/legnica-natychmiast-potrzebna-pomoc-ratunku-149048/[/URL] A Kajtka nie puścimy samego! Chce dziewczyna Kajtka - niech bierze z Dinem. Mysiu, zapytałaś nas o zdanie - to je masz :evil_lol:[/QUOTE] dziękuję Bjutko:loveu: Masz rację albo Pani bierze nasz Dwupak (Kajtusia i Dinusia):) albo żadnego nie oddamy. Chłopaków nie mozna rozdzielić bo coś złego może im się stać ze stresu i tęsknoty.
  21. [quote name='Bjuta']Oj wiem o czym mówisz... Moja Heksa to je. To znaczy nie je! Bo ta karma niestety jedzie rybami i jest kłopot... To jest bardzo dobra karma w sensie zdrowotnym, ale naprawdę niesmaczna... (Próbowałam). Ja kupuję tutaj: ROYAL CANIN RENAL 14KG+DOSTAWA!!! (777648451) - Aukcje internetowe Allegro 14 kg za 240 :shake: (Ale trudno jest znaleźć taniej). A na ile by mu starczyło takie 14 kg? Moja Heksa je 3 duże garście - no miskę po prostu plus serduszka do smaku. Heksie na 4 - 5 miesięcy wystarcza, ale my się nie trzymamy zaleceń weta i ona zawsze dostaje coś na okrasę. Heksa waży niecałe 20 kg jest średnia. A Lucky chyba duży, nie? Dziewczyny go przekarmiają. Kupiłam mu 1,5 tygodnia temu 14 kg karmy Rc dla seniorów i już nie ma pół worka. Lucky waży 18,2 kg. Jest średniej wielkości, sięga przed kolano. Przytył 2 kg:)
  22. Dzisiaj planowałam pobrać Luckiemu kre i oddać mocz do badania. Wchodzę do niego do domku ( Dziewczyny wyjechały i miałam się nim zaopiekować przez jeden dzień) i moim oczom ukazuję sie taki oto widok. Lucky lezy na podłodze a przed nim rozsypany 15 kg wór karmy:multi: Łobuz wytargał go z szafy, która była niedomknięta. Więc z badania krwi nici. Zbadalismy natomiast mocz i okazało się, że Lucky cierpi na PRZEWLEKŁĄ NIEWYDOLNOŚĆ NEREK :-(:-(. Potrzebujemy pomocy w zakupie karmy Royal Canin Renal. Ja niestety nie jestem w stanie mu jej kupować co miesiąc. Prawie wszystkie pieniądze z mojego bazarku pójdą na leczenie, karmę i wyprawkę, którą kupiłam. Jeśli jakaś dobra duszyczka mogłaby nas poratować grosikiem to bylibyśmy bardzo wdzięczni.
  23. Dziewczyny ja niestety też jestem za tym aby ich nie rozdzielać. Zmiana otoczenia to wielki stres a dodać do tego jeszcze rozłąkę z przyjacielem..
  24. [quote name='jamor']no to jak to zauważy to dopiero bedziemy mieli przesrane :mad:[/QUOTE] Marlenkę to pewnie połknie w całości :mad:
×
×
  • Create New...