[quote name='jkp']Doczytałam : piesek musi być odrobaczony i zaszczepiony ( komplet ).
To sie skomplikowało bo Moniska chyba sama nie da rady ze wszystkim:shake:.
Po pierwsze trzeba by przy dokarmianiu dać mu tablety na odrobaczenie , potem pójśc do 1 szczepienia POTEM ZOSTAWIC NA ULICY PONOWNIE :shake: i potem dopiero drugie szczepienie . I dopiero potem załatwiać transport Nie wiem czy to wykonalne na miejscu .
Szkoda psiaka !!!!! Wizja zbyt skomplikowanej pomocy moze przekreslić jego szanse .[/quote]
Witam,
mamy w hoteliku u Jamora Tuptusia. Z tego co pamiętam to psiak nie miał szczepień i Jamor go przyjął. Pogadajcie z Nim może się zgodzi.