[quote name='Pianka']Płotusia:loveu:
Wiedziałam, że ci sie spodoba:loveu: to takie słoneczko kochane:loveu:
jeszcze kiedyś Płotek musiał jeździć na sedalinie, a dzisiaj, jak grzecznie siedział, nic nie trzeba było mu dawać:loveu:
no i widze, ze jednak ta buda spokojnie starczy dla obu psów
dałam pati od razu 150 zl za transport na trasie Raszyn- Brodnica
jeszcze Nikus obliczy ile trzeba mu zwrócic na trasie Ruda Śląska- Raszyn[/quote]
Jutro policzymy..dziś troszkę mam dość:evil_lol:...ale to nie najważniejsze jest..Ważne,że jest już tam bezpieczny...:lol:..obaj spali jak susły całą drogę..:lol::lol: