-
Posts
1053 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izabelka_70
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
ale ja rozplanowałam moje 150 zł. pozostałym osobom wpłacę na podane przez nich konta :-) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
izabelka_70 replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
ja po 5 stycznia moge wpłacić 50 zł jednorazowo... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
ja podzielę kasę na kilka potrzebujących....Fundacja Ast -50 zł(na kogo wpłacić?) 50 zł na BB, 50 zł na staruszka ze skręconą głową... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
poproszę nr konta na które mam odesłać pieniążki. na stronie 1 umieściłam informacje odnosnie Bandzia :-))))))))))))))) -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']5 zł stałe wpłacę na koniec każdego miesiąca, cioteczki więcej nie mogę tyle jest bidul, konto widziałam na pierwszej stronie, pozdrawiam[/QUOTE] każde 5 zł to dla nas bardzo dużo... nie może chłopak trafić do schroniska... boi sie wszystkiego...tam nie bedzie miał sznas na przeżycie... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
myslę, że to dobry pomysł... a może Wy przerzucicie połowę drogi a my druga część? tak bedzie łatwiej chociażby ze wzgledu na odległość do zrobienia w zimowych warunkach... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote name='malgorzatahubertszymon']Witam,aż mi wstyd pisać,ale chyba nie dam rady posłać oferowanej kasy,bo mój uratowany podtopielec choruje,musze jutro iść z nim do weta,a mój budżet skromny przy dwójce dzieci,dwóch psiorach,kocie i kilkunastu jeszcze czworonogów,które musze dokarmiać.Kurcze,myślałam,że z tym szczeniorem już dobrze,bo z moich przypuszczeń od chwili kiedy pijak wrzucił go do wody,a mój TZ wyciągnął,nie upłynęło dużo czasu.Pieniądze będę miała w styczniu,ale pewnie do tego czasu to i moja skromna pomoc już nie będzie potrzebna[/QUOTE] nie denerwuj się... spokojnie.. damy radę, a jak będziesz miała to się dorzucisz... na początek nam wystarczy kasy :-) -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
cały czas jest w Piotrkowie Trybunalskim u właścicielki... ja w części przerzutu mogę pomóc ale całosci nie podejmę się w 1 dzień -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
hophop! koniec roku coraz bliżej a nie mamy transport dla Bandzia... kasy troche juz mamy-na pewno bedą kolejne wpłaty tylko jak go przewieźć? moze ktos chętny pomóc? -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
izabelka_70 replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
aaa no to nie... sorrki troche się w wątku pogubiłam... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
izabelka_70 replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
potrzebny jest transport dla 1 suczki do Łodzi tak? ja potrzebuję przywieźć do Poznania z Piotrkowa trybunalskiego astaka Bandzio. w związku z tym moze bysmy sie złozyli na transport z tym, że Bandzio do Poznania może przyjechać dopiero po 1 stycznia , bo dopiero wtedy ma zapewniony hotel w Szczecinku... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'][INDENT] [B]bardzo proszę o pomoc dla tego psa - ogloszenia, dt na cito, cokolwiek!!![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/175859-Kochany-przytulaA-ny-mA-ody-Astek-pilnie-potrzebuje-DT-DS?p=13714875#post13714875"]http://www.dogomania.pl/threads/1758...5#post13714875[/URL] [/INDENT][/QUOTE] link sie nie otwiera... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
izabelka_70 replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
a Ninka sie nie odzywa? mysle, że suczki są nadal w Przyborówku... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
mam juz wpłaty: 30 sonikowa 80 ms_arwi 450 malobo57 ---------------------------- 560 zł 17.12.2009 kochane dziękuje bardzo :-) kurcze jak te nasze banki szybko działają... -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
[quote name='malgorzatahubertszymon']Mój pójdzie we wtorek,przepraszam,nie mogę wcześniej[/QUOTE] spokojnie... mamy czas... jeszcze ok 2 tygodni:-) -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
izabelka_70 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
dziękujemy :-)