Jump to content
Dogomania

Tola^^

Members
  • Posts

    2610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tola^^

  1. Piegus-Dentysta nic się nie zmienił :loveu: Tylko stał się bardziej uśmiechnięty bo w naszym schronisku psy go gryzły i przeganiały...
  2. Zdjęć nie widać :( Aquafere jak wyślesz mi na e-maila [email][email protected][/email] to wstawię fotki :loveu:
  3. [quote name='sylwija']kurcze, ja zrobilam przelew na poprzednie chyba konto :( jak to odkrecic?[/QUOTE] Sylwija na dobre konto wysłałaś pieniążki dla Bingusia :) Bo konto się nie zmieniało i sprawdzałam jeszcze to co na PW mi wysłałaś i wszystko się zgadza z kontem :) Ja dziś wpłaciłam dla Bingusia jednorazowo 10zł :loveu:
  4. Brysio już ci podaje na PW :)
  5. [quote name='danka4u1']Tolu, gdzie jest teraz Twój Franio ? Czy nie w Obornikach w DT/ albo mi się coś pomyliło. Jaki jest koszt takiego Dt za Lisia? 300-250? Tolu, kto potrafi zrobić ujmujący banerek? To bardzo pomaga. Wszystko musimy wykorzystać, by pomóc Lisiowi.[/QUOTE] Franio jest w DT u mojej cioci koło Obornik ale ona nie bierze tak psów na tymczas a Franio to wyjątek... Tak za Lisia to będzie około 300-250zł nie więcej bo to mały piesek. Ja moge zamówić banerek dla Lisia, lecz kiedy będzie to nie wiem pewnie za parę dni. Jest jeszcze jeden tymczas koło Obornik tam są psy tylko z naszego schroniska, lecz na dzień dzisiejszy jest tam 10 psów w tym 2 szczeniaki a pani ma jeszcze 2 swoje suczki które adoptowała z naszego schroniska :)
  6. Cudowne wieści! Naszym chłopakom się tam spodobało! :loveu:
  7. Ok jak na razie wysyłałam wszytki pw co nie mam zapisane w pierwszym poście, jak Agata,Sonia skończy remont to na pewno napisze kto jeszcze wpłacił :)
  8. Więc najlepsze rozwiązanie było by szukanie DT tak jam mówi Tia. On potrzebuje spokoju a przebywa na jednym wybiegu z 180 innymi psami różnej wielkości i wieku! Niestety nie znam DT :( Przydadzą się ogłoszenia -dużo, bardzo dużo ogłoszeń! Stan zdrowia ma dobry, ale jako stary pies to dużo czasu spędza w budzie leżąc i śpiąc (ma nawet jedną ulubioną w której zawsze można go znaleźć) Temu psiakowi najbardziej brakuje miłości w swoim psim życiu, bardzo kocha pieszczoty i jak mu się poświęca trochę czasu.
  9. Jaki Marcelek jest śliczny! :loveu: O wiele lepiej wygląda jak jest obcięty :):)
  10. A tu psiaki z DT: Emi: [IMG]http://i39.tinypic.com/29mvod1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/mvnfx0.jpg[/IMG] Zosia-Lilu: [IMG]http://i43.tinypic.com/4jbcs9.jpg[/IMG] Pinia: [IMG]http://i41.tinypic.com/vhfh3d.jpg[/IMG]
  11. A tu Kira w DT: [IMG]http://i43.tinypic.com/2uii5bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jtkm6r.jpg[/IMG]
  12. Tu jest zdjęcie Majuni ona nadal czeka! [IMG]http://i42.tinypic.com/yp104.jpg[/IMG]
  13. I tu fotki Poluni: [IMG]http://i43.tinypic.com/rwp5x4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2rw87zl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/iqvk3p.jpg[/IMG]
  14. A Tu Bolero: [IMG]http://i43.tinypic.com/261doae.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2lu9du8.jpg[/IMG] A tu w schroniskowym boksie :( [IMG]http://i40.tinypic.com/3507wp5.jpg[/IMG]
  15. [quote name='ata']W tej chwili mały , przynajmniej to widać na zdjęciach nie ma najgorzej...... Jeżeli będzie w schronisku do końca lata, to postaram się mu załatwić dłuższą podróż:loveu: Miejmy nadzieję, że do tego czasu znajdzie u nas domek.[/QUOTE] Też mam taką nadzieje że znajdzie ten domek u nas :):):) A i przepraszam za offa zapraszam do Lisia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-15-lat!-W-schronisku-od-9-lat!-Nie-skazujmy-go-na-do%C5%BCywotne-%C5%BCycie-w-schronie!/page5?p=14644207#post14644207[/url]
  16. Zdjęcia Kuli z nowego Domku :loveu: :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2a9753s.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2mdksh0.jpg[/IMG] A tu Lizuska została zaadoptowane razem z Kulą! :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/10pyagh.jpg[/IMG]
  17. Na pierwszych zdjęciach Frodzio wydawał się większy a on taki drobniutki :loveu:
  18. Jakie słodkie fotki Ediego :loveu: Tego małego to tylko kochać i miziać! :loveu:
  19. Kamelek jak już tam wszędzie chodzi z całą ferajną :loveu: Dobrze że już są bezpieczne! :multi:
  20. [quote name='__Lara']Super :D :D :D mocno kciuki trzymamy! Teodor na łańcuchu? :([/QUOTE] Niestety tak ale to cieniutki łańcuch, musi tam być ponieważ nie toleruje tam innych samców i co chwile atakował Bolero aż ten nie chciał nigdzie chodzić tylko siedział w koncie... Lecz codziennie jest wyprowadzany, lepsze to niż bycie w schronisku i być gryziony przez duże silne psy :( Tam ma przynajmniej blisko opiekunów :):loveu:
  21. Teodor: [IMG]http://i41.tinypic.com/sgk80l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6em1wl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vcyzjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ufxab5.jpg[/IMG] Zaraz będą zdjęcia Bolero :loveu:
  22. Agato,Sonio wpłaciłaś na Frania w tym miesiącu czy jeszcze nie? Mam zapisane w pierwszym poście takie coś: Izabela1234,kasa od Darka K. 50zł Kto to wpłacał ? Bo teraz nie wiem... To wpłata od Izabela1234?
  23. Raz mówiła że prosi numer konta więc podałam twój lecz jakoś wpłaty nie ma :(
  24. Nadal brakuje 90zł deklaracji! Czy pozwolimy na to żeby jego życie znowu tak wyglądało! [IMG]http://i40.tinypic.com/153bon6.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...