-
Posts
2610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola^^
-
Zdjęć nie widać :( Aquafere jak wyślesz mi na e-maila [email][email protected][/email] to wstawię fotki :loveu:
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']kurcze, ja zrobilam przelew na poprzednie chyba konto :( jak to odkrecic?[/QUOTE] Sylwija na dobre konto wysłałaś pieniążki dla Bingusia :) Bo konto się nie zmieniało i sprawdzałam jeszcze to co na PW mi wysłałaś i wszystko się zgadza z kontem :) Ja dziś wpłaciłam dla Bingusia jednorazowo 10zł :loveu: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Brysio już ci podaje na PW :) -
[quote name='danka4u1']Tolu, gdzie jest teraz Twój Franio ? Czy nie w Obornikach w DT/ albo mi się coś pomyliło. Jaki jest koszt takiego Dt za Lisia? 300-250? Tolu, kto potrafi zrobić ujmujący banerek? To bardzo pomaga. Wszystko musimy wykorzystać, by pomóc Lisiowi.[/QUOTE] Franio jest w DT u mojej cioci koło Obornik ale ona nie bierze tak psów na tymczas a Franio to wyjątek... Tak za Lisia to będzie około 300-250zł nie więcej bo to mały piesek. Ja moge zamówić banerek dla Lisia, lecz kiedy będzie to nie wiem pewnie za parę dni. Jest jeszcze jeden tymczas koło Obornik tam są psy tylko z naszego schroniska, lecz na dzień dzisiejszy jest tam 10 psów w tym 2 szczeniaki a pani ma jeszcze 2 swoje suczki które adoptowała z naszego schroniska :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Tola^^ replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudowne wieści! Naszym chłopakom się tam spodobało! :loveu: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ok jak na razie wysyłałam wszytki pw co nie mam zapisane w pierwszym poście, jak Agata,Sonia skończy remont to na pewno napisze kto jeszcze wpłacił :) -
Więc najlepsze rozwiązanie było by szukanie DT tak jam mówi Tia. On potrzebuje spokoju a przebywa na jednym wybiegu z 180 innymi psami różnej wielkości i wieku! Niestety nie znam DT :( Przydadzą się ogłoszenia -dużo, bardzo dużo ogłoszeń! Stan zdrowia ma dobry, ale jako stary pies to dużo czasu spędza w budzie leżąc i śpiąc (ma nawet jedną ulubioną w której zawsze można go znaleźć) Temu psiakowi najbardziej brakuje miłości w swoim psim życiu, bardzo kocha pieszczoty i jak mu się poświęca trochę czasu.
-
KARO-wkońcu ma dom o którym tak bardzo marzył :)
Tola^^ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
A tu Kira w DT: [IMG]http://i43.tinypic.com/2uii5bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jtkm6r.jpg[/IMG] -
Tu jest zdjęcie Majuni ona nadal czeka! [IMG]http://i42.tinypic.com/yp104.jpg[/IMG]
-
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Tola^^ replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
I tu fotki Poluni: [IMG]http://i43.tinypic.com/rwp5x4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2rw87zl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/iqvk3p.jpg[/IMG] -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Tola^^ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
A Tu Bolero: [IMG]http://i43.tinypic.com/261doae.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2lu9du8.jpg[/IMG] A tu w schroniskowym boksie :( [IMG]http://i40.tinypic.com/3507wp5.jpg[/IMG] -
[quote name='ata']W tej chwili mały , przynajmniej to widać na zdjęciach nie ma najgorzej...... Jeżeli będzie w schronisku do końca lata, to postaram się mu załatwić dłuższą podróż:loveu: Miejmy nadzieję, że do tego czasu znajdzie u nas domek.[/QUOTE] Też mam taką nadzieje że znajdzie ten domek u nas :):):) A i przepraszam za offa zapraszam do Lisia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184039-LISIO-15-lat!-W-schronisku-od-9-lat!-Nie-skazujmy-go-na-do%C5%BCywotne-%C5%BCycie-w-schronie!/page5?p=14644207#post14644207[/url]
-
Na pierwszych zdjęciach Frodzio wydawał się większy a on taki drobniutki :loveu:
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Tola^^ replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kamelek jak już tam wszędzie chodzi z całą ferajną :loveu: Dobrze że już są bezpieczne! :multi: -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Tola^^ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Super :D :D :D mocno kciuki trzymamy! Teodor na łańcuchu? :([/QUOTE] Niestety tak ale to cieniutki łańcuch, musi tam być ponieważ nie toleruje tam innych samców i co chwile atakował Bolero aż ten nie chciał nigdzie chodzić tylko siedział w koncie... Lecz codziennie jest wyprowadzany, lepsze to niż bycie w schronisku i być gryziony przez duże silne psy :( Tam ma przynajmniej blisko opiekunów :):loveu: -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Tola^^ replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Teodor: [IMG]http://i41.tinypic.com/sgk80l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6em1wl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2vcyzjm.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ufxab5.jpg[/IMG] Zaraz będą zdjęcia Bolero :loveu: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Agato,Sonio wpłaciłaś na Frania w tym miesiącu czy jeszcze nie? Mam zapisane w pierwszym poście takie coś: Izabela1234,kasa od Darka K. 50zł Kto to wpłacał ? Bo teraz nie wiem... To wpłata od Izabela1234? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Tola^^ replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Raz mówiła że prosi numer konta więc podałam twój lecz jakoś wpłaty nie ma :( -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Nadal brakuje 90zł deklaracji! Czy pozwolimy na to żeby jego życie znowu tak wyglądało! [IMG]http://i40.tinypic.com/153bon6.jpg[/IMG]